Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Két hónapos kisbabámat nagyon...

Két hónapos kisbabámat nagyon nehezen tudom kiságyban altatni és általában 20-30 perc utan sírva ébred. Mi lehet a megoldás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Amíg kisebb volt, aludt bárhol. Amióta kicsit “nagyobb”, csak sír, ha letesszuk, pedig nem tul fáradt, időben van letéve. Előtte énekelünk neki egy altató dalt, miközben kicsit ringatjuk, majd letesszük, s utogetjuk a kis fenekét (állítólag az használ) illetve “fehér zaj” lejátszasi lista megy neki a háttérben. Eddig ringattuk es utana a napközbeni alvasnal a babafeszekben aludt a nappaliban a kanapén, de most miután elaludt es letesszuk ott is sír... esti lefekvéshez cicin alszik el es utana magam mellé leteszem (ejjel együtt alszunk)

Nem tudom, mi a megoldás... sírni hagyni nem szeretném. Használunk rugalmas kendőt is, napközben, van, h abban erdekes módon tud jókat aludni mostanában.



2021. márc. 16. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen 2 hónaposan. Egy kis túlzással, de konkrétan le sem lehetett tenni. Szerintem ilyenkor még kell neki nagyon a testközelség, így érzi magát biztonságban.1-2 hónap múlva jobb lesz, mert egyre jobban fogja érdekelni minden. Az én babám 5 hónapos még mindig kizárólag cicin hajlandó elaludni. Általában hagyom őt ott aludni, mert nem alszik napközben sokat. Este meg amikor elalszik rajta, hagyom egy kicsit, hogy mélyebben elaludjon, aztán nagyon nagyon lassan beteszem az ágyába. Van amikor még most is felkel és sír...ilyenkor kezdjük újra az egészet, de már nem olyan sűrűn.


Van már napi rutinotok?

Ha beáll már teljesen, akkor sokkal sokkal könnyebb lesz minden.


Kitartás! 🙂

2021. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem írni, hogy esetleg próbáljátok meg tologatni otthon a babakocsiban. Néha mi is alkalmazzuk.

1. Voltam

2021. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha hagyod komfortszopizni és rajta aludni?Én sem hagyom sírni. Senkinek nem jó az alvástréning .A testközelségedre van szüksége erre a hordozás ,a szoptatás tökéletes.
2021. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Csak olyan módszert szabad bevetni, amit később is bírni fogtok. A babakocsis tologatás a lakásban tipikusan nem az.
2021. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos kisfiam még mindig ilyen. Szerintem a szoptatás végéig ilyen is marad. A kiságyat kb éjjeliszekrénynek meg szobainasnak használom 😅
2021. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!