Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi okozhatja,hogy este cicin...

Mi okozhatja,hogy este cicin altatás után többször felsír félàlomban az 5 hónapos babám míg vègül ssikerül teljesen elaludnia.?

Figyelt kérdés

Még 3 hónaposan ezt nem csinálta, ha belealudt este cicin és letettem a kiságyába (külön szobába), szépen elaludt, nem kelt fel csak a hajnali etetésre. Aztán egyszer csak elkezdett egyszer felsírni miután letettem cicin bealvás után. Cumival szépen visszaaludt. Már pár hete viszont rendszeresen többször felsír egy, másfélórával hogy cicin bealszik és leteszem. Férjemmel felváltva dugdossuk vissza a cumit. Tegnap megpróbáltam letenni mielőtt teljesen bealudt a cicin etetéskor de késő volt mert már félálomban volt. Mi lehet a megoldás??? Majd kinövi ?

A hajnali etetés után is van hogy óránként felsír. Viszont az éjszaka első felét onnantól hogy teljesen elalszik, átalussza (5-7 órát egyhuzamban). Köszönöm előre a tanácsokat.


2021. márc. 23. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet hogy a fogcsírák mozgolódnak. 1,5 évesem esténként még mindig szopi közben alszik el. Nála akkor voltak éjszaka felsírások, mikor fogzás volt. Most kezdődik nálatok is, időszakosan fog még óránként is kelni, vagy random 1 felkeléssel aludni. Nálunk ha épp nem fáj az ínye, csak felkel, nyekereg, eszik, visszaalszik.
2021. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fogzásra tippelnék
2021. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De még nem látszik semmi!

Akkor másfél éves koráig fog éjjel óránként kelni míg ki nem jön az összes foga ? Cumizni cumizik este arra is gondoltam hogy amiatt ébred fel óránként mert kiesik. De leszoktatni róla meg nem merem, tudom.

2021. márc. 24. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Front van. Ez is nagyon megtudja viselni a babákat is.

Attól mert még nem látszik semmi a fogcsírák bizony mocorognak.

Nem,nem fog 1.5 éves koráig felsírni folyamat, de bizony lesz jó pár álmatlan éjszakátok. A mozgásfejlődés idegrendszeri érés, fogzás,szepa..

Kitartást 🙃

2021. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!