Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert pattan ki a szeme mikor...

Miert pattan ki a szeme mikor mar felalomban van?

Figyelt kérdés

2 hete teljesen borult a 7 honapos kislanyom alvasa. Eddig szepen elaludt cicin, be is tudtam tenni a kisagyba. Most hiaba elaludt, 1-2 percen belul sirni kezd elfordul. Ezt kb 3* ismetli mire sikerul elaludnia. a nappali es esti altatasnal is ugyan ez van. Nem tudom miert csinalhatja, nem tortent semmi angyobb valtozas, ugyan olyan korulmenyek kozott altatom.

Esetleg valami tipp hogy mi lehet ez es hogyan tudnek neki segiteni?



2021. márc. 25. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam még nincs egészen 7 hós, de ő is ezt csinálta 1 héten keresztül. Neki azon a héten bújt ki a fogacskája, így mivel fájt neki elfordult, de még éhes volt és ezért sírt.
2021. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hos a lanyom. Egy hete csinalja hogy nem alszik el cici kozben. En kozbe tvzek, fejve, o odanez nezi kb 3 percig aztan oldalraforditja a fejet es alszik. Meg olyat is csinal hogy ossze-vissza fekszik rendezkedik keresztbe kasul dobalja magat aztan annak is az a vege hogy alszik. Csak azert irom mert en is bepanikoltam es probaltam mindent cicit szajaba visszadugni , ringatni stb es kiderult hogy csak hagyni kellett volna.
2021. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!