Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hányszor alszik napközben a...

Hányszor alszik napközben a 7-8 hónapos babátok és mennyit?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam napi háromszor. Azt mondta a védőnő, hogy ez már sok. Próbáljam meg elhúzni az alvását.

Reggel 6-kor kel, elvisszük a tesót a suliba és 8 körül alszik el. Itt kb. fél tízkor kel fel tehát ez hosszabb alvás, mint a többi se van amikor ez os csak 40 perc vagy egy óra.Délben alszik még egyszer fél órát és 4-kor megint fél órát. Este fél 9-kor szokott elaludni és talán 3x kel cicizni. Nekem nem tűnik olyan soknak.

Szerintetek sok?


2021. máj. 4. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő jobban tudja mit igényel, mint a védőnő. Gondolom őskövület vagy gyermektelenek. Mondjuk az enyém pont csak 2szer max fél órát aludt de tudok olyat akinek csak 10 hósan tért át 2re. Akkor az enyém már csak egyet aludt. Minden gyereknek más az alvás igénye
2021. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Minden babának más az alvási igénye.Butaság amiket a védőnő mond.Ha ragad le a szeme a fáradtságtól akkor hogy tartanád ébren?!Én nem vagyok szakmabeli de azért a logikus gondolkodás az megy.Majd kevesebbet fog aludni a gyerek ahogy cseperedik.Ez mindegyik gyereknél kivétel nélkül így működik
2021. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne igaza, ha a gyerek órákat aludna. A te gyereked ilyen. Az enyém hasonló, ennyi idősen szintén háromszor aludt, mert ilyen catnap típusú gyerek, vagyis két másfél órás alvás helyett három 40 percesek tolt. Akkor alszik most már kettőt, ha a délutáni alvás is sikerül legalább másfél órásra. Sajnos egy front, fogfájás simán felkelti, akkor alszik egy kicsit még késő délután.
2021. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer alszik. Délelőtt 1-1,5 órát, délután 1,5-2 órát. Este fél8-8-tól alszik ébredés nélkül reggel 7-ig. 8 hónapos. Szerintem egyáltalán nem alszik sokat a babád.
2021. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz 7 hónapos, 3x alszik, ráadásul a harmadik néha több, mint 1 óra. Igényel ennyit.
2021. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3x1 órát aludt a fiam, 10 hónaposan 2x1 órát, 12 hónaposan 1x2 órát.
2021. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rá! Legyen meg a napi ideâlis alvásmennyiség. Mindegy, h.az hogy jön össze. Pl.az enyém délelőtt 1,5-2órát alszik, majd 14-15körül kb.1òrát meg időnként 17körül a sétánâl is bealszik 30percre.
2021. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7es vagyok, 10hònapos a kisfiam
2021. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2021. máj. 5. 07:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon néha, egy ingergazdagabb napon a 14 hónaposom is alszik 3*. 🤷 Egyébként stabilan kettőt. Nyoma nincs még, hogy át akarna állni egyre. 7-8 hónaposan háromszor aludt.
2021. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!