Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 13 hónapos fiam katasztrófális...

13 hónapos fiam katasztrófálisan alszik nappal?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete állt át az 1 nappali alvásra. Csak úgy hajlandó elaludni, hogy összebújunk. Ez nem is lenne gond, de nem tudok utána felkelni mellőle. Extra halkan kimászok az ágyból, teszek 2 lépést, neki meg kipattanak a szemei, hasravágodik és elkezd beszélni.

Ha nagy nehezen a kiságyban alszik el, akkor is ez van. Megmozdulok és felriad. Ha itt fekszem mellette, akkor simán alszik 2-3 órát.


Ez csak valami átmeneti időszak lehet, vagy mi történhetett? Segítsetek!



2021. aug. 3. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős… :)

Nekem az vált be, hogy kitapasztaltam, hogy mi az a pont, amikor moccanhatott - természetesen nesz nélkül.

Az én fiam cumizott ilyenkor még és nála volt egy pont, amikor szüneteket tartott a cumizásban, akkor tudtam, hogy már mély alvásban van. Ezután vártam még 2-3 percet és úgy össze jött általában.


Mi van akkor ha kinyitod az ablakot vagy beraksz valami fehér zajt hogy legyen egy alap susmogás, amivel ki tudsz szabadulni?

2021. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*moccanhattam
2021. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!