Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar a 3,5 hónapos...

Miért nem akar a 3,5 hónapos fiam napközben aludni?

Figyelt kérdés

Igazaból alszik, de csak fél órákat és amikor apa megjön és elmegyünk este 6 órakor sétálni akkor alszik hosszabbat, úgy kell megébreszteni a fürdetéshez.

Ha napközben leviszem akkor is csak félórát alszik a babakocsiban. Ez két hete megy már, előtte délelőtt fél órát aludt meg ebéd után 2 órát, délután megint fél órát és akkor a babakocsiban este sétánál megint hosszabbat.

Valakinek valami tipp/ötlet?



2021. szept. 6. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
De hát te magad írod, hogy alszik! :D
2021. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hát rengeteget alszik. Te írtad le. Most akkor mi a bajod pontosan??
2021. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy ezeknél a piciknél sokminden bezavarhat. Pár napig borul minden, aztán visszaáll. Nálunk ami durván felborította pár napra az alvást: oltás, baba betegsége, fogzás (4 hónaposan már kijött a foga), mozgásfejlődés (pl. mikor elkezdte nézegetni a lábát). Rosszkedvű is ettől a töredezett alvástól?
2021. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem számít kevésnek? Például akkor aludt egyik nap hosszabbat, amikor véletlenül elaludtam mellette. Előtte a kiságyban szokott aludni, de ott mostanában csak félórákat alszik. És gondoltam leteszem a nappaliban és ott altatás közben én is elaludtam mellette.
2021. szept. 7. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen pici votl az én babám, akkor aludt jókat, ha mellette maradtam. Ennek az az oka, hogy a kis mikroebredesnel azonnal vissza tudtam altatni kis simivel. Ha ugye nem vagyok ott, felébred teljesen, mire odaérek mondjuk a konyhábol.
2021. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!