Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a gyerek felébredt miközben szexeltetek? Lehet ebből baja a gyereknek később?

Figyelt kérdés
Főleg a babáknál, akiknek még ugyan a tudatukban nem marad meg amit láttak de azt olvastam, tudat alatt megőrződik és néhány esetben lehet belőle baj. Milyen problémát okozhat ez?

2021. okt. 5. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel minden gyerekem saját szobájában, saját ágyában aludt, nem láthatott/ hallhatott semmit.De nem hiszem, hogy baj lenne belőle.
2021. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért mellette szexelsz?
2021. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, nekem nincs gyerekem. Csak olvastam, hogy ebből lehet probléma és érdekelne, hogy milyen baj származhat ebből, ha nem fog rá emlékezni?
2021. okt. 5. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Volt, abbahagytuk és bementem hozzá a szobájába.

Vele egy szobában semmiképpen nem csinálnánk semmit, sem baba korában, sem később!

2021. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Régen egy szobában élt az egész család, mondjuk a 2 szülő és 2-3-5 gyerek. És ott is született kistestvér és nem lett retardált a többi nagy. Pedig gondolom nem a ganékupac oldalában csinálták a következő gyereket
2021. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem latott vilagosban 1evesen, fel se fogjak mi tortenik. Ejjel sem.
2021. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért emelted ki a kérdést?
2021. okt. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért, nem szabad? :xd
2021. okt. 13. 08:08
 9/10 anonim ***** válasza:
A mienk 2 eves. Annyira kimeríti a feleségemet, hogy szinte megszűnt a szex. És engem is. Igyekszem részt venni a dolgokban. Reggel 2 óra séta csak vele. Már nekem is aludnom kell délben 1 órát. Akkora üvöltéssel alszik el este 10kor, hogy megszólalni se merek. Nem beteg, csak hisztis, egész nap foglalkoztatnuk kell. Elegem van, "ebbül baj lesz, more". Egyenlőre segít a jobb kezem. Egyenlőre... 40/F
2021. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak egy troll vagy, aki erre izgul
2021. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!