Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Decemberi baba ágyába mit...

Decemberi baba ágyába mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztaltabb anyukák!

Első babát várok, és a babaoldalak, baba boltokínálatában elveszek.

Ami eddig van:

Kiságy, bele matrac, rácsvédő, lepedők, textil pelus, két féle vastagságú pléd (az egyik extra meleg), TOG 1,5 és 2 hálózsák, légzésfigyelő.


Ezen kívül mire lesz még szükség az alváshoz?



2021. okt. 7. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Matrac, lepedő, légzésfigyelő és 1 hálózsák bőven elég. Nem kell ennyi minden. Esetleg még babafészek.
2021. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk más nem volt, csak amit felsoroltál te is.

Annyi, ha hálózsákban volt, pluszban nem takartam be takaróval.

Lepedők közül szerezz be vízhatlant is, ha eddig nem tetted. Matrac, rá ez a vízhatlan és rá a rendes lepedő.


Illetve nem tudom milyen a rácsvédő, én ilyen párnákból összekötöttet vettem anno, és ahol az arca volt ott kihagytam a rácsnál mert mindenki ijesztgetett, hogy belefúrja a fejét és megfullad. Nos, közel se volt sose azokhoz a párnákhoz, de azért leirom hogy én is ijesztgesselek téged 🙃


Egyébként nincs különbség decemberi, áprilisi babák között, gondolom a hálóban nincs hó, se hideg 😃

2021. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A babafészeken gondolkodom én is.

Sokan írják h bevált. De olyat is sokat hallok, hogy nem maradt meg benne a gyerek.

2021. okt. 7. 12:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerű IKEA rácsvédő, nem fonott vagy ilyesmi.
2021. okt. 7. 12:49
 5/12 anonim válasza:

Matracvédőt ha esetleg nincs lecipzározható, mosható huzata.

Más nem jut eszembe, boldog babavárást! :)

2021. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk is első baba utált benne lenni, második meg még akkor is fetrengett benne amikor feje-lába kilógott, ő maga mászott mindig bele..

Lutri, de ha tetszik a gyereknek akkor remek szolgálatot fog tenni.

2021. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A matracvédő borzasztó. Nem tudom próbáltátok-e felnőttként, én rá voltam kényszerítve egy darabig, de borzasztó volt rajta aludni.
2021. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

7

De egy hányás vagy pisifoltos matrac sokkal riasztóbb szerintem :)

Nekünk most is van minden ágyon, arról nem is szólva ha el szeretné adni az ember mennyire gáz már a gyanús foltok.

2021. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én próbáltam a matracvédőt, ugyanis minden ágyunkon van, de én nem észlelek semmi borzasztó dolgot vele kapcsolatban, olyan mintha rajta se lenne, nem tudom mit kéne érezni ha ráfekszem?
2021. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
7, szar, ha szart veszel.
2021. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!