Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik apával?

Bukefarosch kérdése:

Miért nem alszik apával?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos (nagyon akaratos) kislányom. Egész nap csak ketten vagyunk, és az “esti műszak” eddig mindig apáé volt, hogy meg tudjak fürödni míg ő altat. 19 kor fürdés, aztán kaja, játék és alvás 23 ig. Akkor felkeltjük(ha nem akkor 1 kor kel) kap enni, és már az ágyában alszik tovább. (Egészen eddig kézben) Eddig ez ment is, de most már apánál nem nyugszik meg, csak sír, és nem alszik csak velem. Miért van ez? Eddig ment apával, most már csak velem.

2021. nov. 24. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
4 hós alvásborulás lesz szerintem. Olvass utána.
2021. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért kelted fel éjjel enni? Orvosi utasításra?
2021. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en Sem értem miért kel felébreszteni.....
2021. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Muszáj felkeltenem, mert ha magától kel és mindig ilyenkor sírva kel, nem hajlandó visszaaludni, és nem tudom letenni az ágyába. Szóval félálomban eszik, és utána már nem kézben, hanem az ágyában alszik tovább
2021. nov. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!