Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappal csak rajtam hajlandó...

Nappal csak rajtam hajlandó aludni a két hónapos lányom. Mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés

A lényeget leírtam fent. Ne értsétek félre, imádom Ő a mindenem és tudom negyedik trimeszter..de már néha úgy érzem megbolondulok. Alig tudok enni mellette. Persze ha elmegyünk sétálni alszik a babakocsiban. Felhozni nem tudom mert nem fér el, panelban lakunk. Próbáltam a hordozást is de melege lett benne és felébredt. Ma az autós hordozóval próbálkoztam de abban is felébredt. Rajtam alszik 2-2,5 órát napközben. Máshol egyszerűen nem....hiába tiszta nyűg már, nem alszik csak sír. Ekkor persze sajnálom és elaltatom magamon. Letenni ilyenkor nem tudom mert felébred...


Volt valaki ilyen helyzetben? Mikor lett jobb?



#baba #altatás #Kéthónaposbaba
2022. jan. 14. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk ugyanez volt. Adamo hinta vált be egyetlen alternatívaként, de 3 hónapos kora körül már kezdett érdekes lenni a világ is, és egyre kevesebbet aludt napközben. Most is sokszor csak addig alszik, amíg cicin van, de néha legalább ott a hinta. Én addig néztem egy csomó sorozatot, meg ettem a feje fölött. Arra se kelt fel, ha leettem a haját és letöröltem, bezzeg ha csak gondolni mertem rá, hogy letegyem kicsit, rögtön ment a nyekergés...
2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Hol a válaszom és miért lett törölve?


Igazat írtam pedig!

2022. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nálam ugyanez volt. 1 éves és 12 kg elmúlt amikor le tudtam róla szoktatni..
2022. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Amikor leteszed magadról, majd akkor múlik el.
2022. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

4.-re.


EZT NE ÍRD!!!!


Én is ezt írtam, és töröltette a válaszomat, az nagy véranyó.

2022. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ja, hogy nem megoldást keres? 🙈😅
2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Pedig így van, ha megembereled magad és leteszed. Sokan nem ismerik be, de az állandó rajtam,cicin,köztünk alvásból lesz a 2-3-4 évest hogyan szoktassam erre-arra kérdések.
2022. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ne öltöztesd annyira be, és nem lesz melege a kendőben. Megvan a testkontakt, neked meg a két szabad kezed. Mi egy évig csináltuk így, aztán már megelégedett azzal, hogy mellette voltam, úgy aludt el. Néha még most is végigfekszik rajtam, úgy alszik el, bár már nyilván le tudom tenni. Két és fél éves múlt. Nem akartam belehalni, hogy szüksége van rá, leszoktatni meg főleg nem szoktattam le magamról. Megjegyzem, mielőtt valaki hozzámvágná, közösségben tökéletesen működik, nincs kötődési zavara, nincs jobban a sggemben, mint más, vele egykorú gyerek. Egyszerűen csak úgy gondoltam, hogy az összes velejárójával együtt vállalom a gyereket.
2022. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves lázadozók, nem én töröltettem a kommentet...de mindegy. Mire legközelebb beléptem csak néztem hova tűnt a komment. Azt se tudtam, hogy lehet ilyet hogy töröltetni, azóta láttam meg a felkiálltó jelet. Milyen "kedves" segítőkész anyukák vagytok Ti... véranyó...😒😒🤦‍♀️ Remélem ha majd ti segítséget kérnétek hasonlóan letámadnak ok nélkül is ilyen szép jelzővel illetnek. 🤗🤗


Kedves utolsó válaszoló, köszönöm a segítséget és a tanácsot. Csak ennyit szerettem volna, örülök hogy vannak hozzád hasonló Anyukák.😊

2022. jan. 14. 22:47
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Most megerősítésért jöttél, hogy jól van az úgy? Vagy tanácsért hogyan NE kelljen ringatni és mellen altatni a 10kilos 1 évest?
2022. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!