Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan erjem el, hogy 20...

Hogyan erjem el, hogy 20 honapos fiam ataludja az ejszakat? Legalabbis ne orankent, majd 20 percenkent keljen fel.

Figyelt kérdés

Mindig is eggyutt aludtunk, mivel szopizik is, ejjel is minden kelesnel. Csak azz a baj, hogy felebred szopizik, visszaalszik, eltelik fel ora es mar kel kb. Ezt kb ejfel es 5 kozott csinalja..

Van egy nagyobb lassan 4 eves fiam, o sem volt valami jo alvo,igy kozel 4 eve nem aludtam at az ejszakat. Kezdek borzasztoan enervalt lenni. Nappal is cicizik, rengeteget, errol is szeretnem leszoktatni, emellett mindent eszik, jo evo. Tapszert sosem kapott. Cumit nem fogadja el. A nagyobb fiammal az apja alszik, de o mar atalussza az ejszakat. Ha ejjel nem adok a picinek cicit sir, nem alszik visszza. Fajdalomcsillapitot ia adtam az ejjel a fogara gondolva,de igy is kelt.



2022. jan. 18. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam addig csinálta ezt,mig szoptattam.

Leszoktattam róla, azóta 1x kel inni a mai napig.

2022. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az hozott változást, amikor leszoktattam a cicizésről. Nem drasztikusan, csak szép apránként csináltam..
2022. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 100% tápszeres volt. 1 éves kora után nem adtunk többet éjszakára, rettegtem, hogy majd hogy alszik vissza és mi lesz. Helyette onnantól átaludta az éjszakát egy hang nélkül.

Szerintem is az segít, ha az éjszakai cicizést elhagyjátok. Max lesz még pár rosszabb éjszakád, de egy próbát megér.

2022. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell választanod, szép fokozatosan, humánusan, de HATÁROZOTTAN, éreznie kell a meggyőződést, hogy nem fogsz visszatáncolni. Ehhez elsősorban neked magadnak kell 100%-ig biztosnak lenned ebben a döntésben.
2022. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk az vált be, hogy éjjel, ha felkelt, vizet kapott. Így elég hamar leszokott róla, mert a víz miatt nem érdemes felkelni. Nyilván nem kisbabánál, aki éjjel éhes, de aki csak megébred, szív egy kicsit aztán alszik, az lehet hogy csak a szomját oltja.
2022. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

20 hónaposnak semmi szüksége sincs éjszakai évesre. Ivásra sincs igazából, óránként pefig biztosan nincs. Az idegrendszerébek viszont szüksége van az alvásra. Sőt neked is.

Cseréljetek 1 hétre a férjeddel. Te aludj a nagyobbal, ő a kicsivel. Lesz kb 3 zűrös éjszakájuk, utána viszont mindenki aludhat végre

2022. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!