Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Max. 3 hónapos babád hol aludt?

Max. 3 hónapos babád hol aludt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Saját ágyában, külön szobában.
Saját ágyában, szülőkkel egy légtérben.
Saját ágyában, a szülők ágya mellett.
Babaöbölben a szülők ágyához csatlakoztatva.
A szüleivel egy ágyban, középen.
A szüleivel egy ágyban, szélen.
Édesanyjával egy ágyban. (Apa másik helyiségben.)
Saját ágyában, édesanyjával egy szobában. (Apa másik helyiségben.)
Egyéb formáció (hozzászólásban)
145 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha több gyermek esetén eltérő megoldásokat választottatok, akkor kérlek, a legfiatalabb gyerek esetét vedd.
2022. ápr. 17. 22:31
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én babafészekben magam mellé szoktam tenni.Francia ágy,bőven van még mellette is legalább egy 10-15cm hely.És amúgy is éberen alszom,ráadásul szinte mozdulatlanul azért is vagyok mindig elzsibbadva évek óta..:|

Sose küldeném apukát egy másik helyiségbe aludni..egyedül akkor alszom "kettesben" a babával amikor a párom éjszakás.


Valamikor felteszem amúgy a kiságyba is,az a szobában van hiába van külön szobája.Majd ha nagyobb lesz átvisszük,de most még könnyebb kelnem hozzá,ha nincs messze.Bar nem sokszor kel.ritka,ha 2x kel fel éjszaka.Egyszer vagy egyszer sem.


Nem azért alszik amúgy mellettünk sem,mert máshol nem alszik,pusztán kényelemből. 🤷🏼‍♀️

2022. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is kényelemből alszik mellettünk. Kiságyba szoktattuk. Anyósnál amikor aludtunk ott nem volt neki külön kiságy, így velünk aludt. Akkor pihentem ki magam először. Sokkal kevesebb strapa volt így szoptatni. A lányom csak úgy lehetett lerakrni, ha mar mélyen aludt, ami még 20-40 perc szopizas után. Itt ezt nem kellett megvárni, csak befejezte és aludtunk tovább.
2022. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első 6 hétben velünk egy ágyban köztem és a fal között, a férjem pedig a másik oldalamon. Kényelemből volt ez így, mert nehezen mozogtam a gátsebem miatt, így viszont könnyebben tudtam szoptatni és a férjem sem kelt fel, mi is hamarabb visszaaludtunk. 6 hetes korától a saját szobájában a saját ágyában alszik egyedül. Eleinte nehéz volt, mert ha nem aludt el elég mélyen, akkor nem lehetett letenni. Most 2 hónapos múlt és kb egy hete kezdi megtalálni az ujját, azóta azzal jobban és hamarabb elalszik, mint a kezemben, szóval már altatni sem kell, csak lerakom és én is mehetek vissza.
2022. ápr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Kézben 😒
2022. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Születése óta köztünk alszik!Ha megszületik a kis tesó,akkor ő( mármint a pici) babaöbölben fog aludni.
2022. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyelőre éjszaka velünk alszik, mert a császármetszés miatt még elég lassan tudok kimászni az ágyból és a szoptatáshiz így kényelmes. Nappal pedig mindenféle alvást kipróbálunk, hogy szokja meg, hogy lehet többféle képpen is aludni (kiságy, babahinta, apa hasán, pihenőszékben, babafészekben). Egyelőre ez tök jól működik.
2022. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Bölcsőben, az ágyunk mellett.

Ha mocorgott, lábbal tudtam ringatni, sokat segített, hogy ne kelljen annyiszor felkelni hozzá.

2022. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Babafészekben, apuka helyén, apukát meg kiraktam a nappaliba :P

Nekem így könnyebb volt, mert nem kellett teljesen felkelnem éjszaka, hogy rálássak, hogy mit csinál. (Meg apuka horkolását se kell hallgatni :)

2022. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
100%
Szülőkkel egy szobában aludtam én.
2022. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!