Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam a kisagyba...

Hogy szoktassam a kisagyba vagy arra hogy egyedul aludjon?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hetes kisbabam, es egyszeruen sehogy se akar a kisagyban vagy egyedul aludni, csak a hasamon akar aludni. Napkozben se nagyon tudjuk letenni mert 3-5 perc utan hisztizik. Tobb helyen is olvastam hogy ez a negyedik trimeszter egyik velejaroja hogy o meg mindig ragaszkodo, es ido kell neki. Illetve azt is hozzatenem hogy cicin alszik el es a cumit elutasitja

2022. ápr. 18. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha még olvastál is róla hogy ez ilyen akkor mi a kérdés? Igen sok gyereknél ez ilyen. Miért nem alhat rajtad ha neki úgy jó? Nyugi nem szokik hozzá. Ilyen kicsit nem lehet semmihez szokatni, elkényeztetni és nem tud hisztizni. Ha sír akkor baja van. Ez ennyi. Majd olyan 1,5-2 év és megtudod mi a hiszti
2022. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Hisztizni nem tud, csak az igényeit fejezi ki így. Arra kellene rájönni, mi a problémája. Lehet például annyi a gond, hogy a meleg hasadról felemeled, átrakod a kiságyra, ami hideg. Ettől megébred, sír. Ha ez a gond, akkor egy meleg takaróba bugyolálva (vagy egyszerűen azt közétek rakva) emeled meg és teszed át, így nincs hőkülönbség.
2022. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Mit szeretnél tudni? Tudod, hogy két út van. Vagy hagyod sírni, vagy kielégíted az igényeit. Dönts belátásod szerint! Sajnos ez az első időszak erről szól, ezt vagy elfogadod, vagy tényleg hagyod, hogy sírjon. Nem létezik semmilyen technika ilyen pici babánál. Aki azt mondja igen, kifogta a gyereket, aki elalszik a kiságyban, de nem ő a fantasztikus szülő.
2022. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ja és ha javasolhatok valamit, picit változtass a hozzáállásodon. Tudod, ő nem kérte, hogy szülessen meg, itt minden új, fura a levegő, fáj a poci, szúr a ruha. Nem hisztizik és nem veletek akar kiszúrni. Kitartás!
2022. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

"Nem létezik semmilyen technika ilyen pici babánál. Aki azt mondja igen, kifogta a gyereket, aki elalszik a kiságyban, de nem ő a fantasztikus szülő."


Nekem NÉGY gyerekem volt ilyen picinek, és NEM, NEM HAGYTAM öket sírni! Szopi után megvártam, amíg elaludtak rajtam, utána betettem az ágyba és aludtak tovább.

2022. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

2 hetes!!! 40 hétig benned fejlődött. Csak téged ismer, természetes, hogy rajtad akar lenni. Par hét, és megtanul alkalmazkodni a külvilághoz, pár hónap múlva meg minden érdekesebb lesz, mint te.

2 hetesen nem tud hisztizni. Az majd egy éves kor után jelenik csak meg.

Bőven van még időd külön szoktatni magadtól. Hova rohansz?

2022. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

5. Örülök, hogy NÉGY gyerekednél sikerült. Nekem EGY gyereknél nem. A világ összes trükkjét kipróbáltam és felébredt amint letettem. Vannak ilyen babák, még akkor is ha neked egyik sem volt ilyen a NÉGY gyereked közül.


Egyébként nem azt írtam, hogy akinek elalszik a babája kiságyban az hagyja őt sírni, kérlek olvasd el mégegyszer! Köszönöm!

2022. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egy gyerekemet le lehetett tenni a másikat meg nem. Nem kell általánosítani. Mindkettőnek én vagyok az anyja, mindkettő szopott és mindkettőt ugyanúgy gondoztuk. Szóval hiába van az, hogy valakinek négyből néggyel sikerült, ettől még van akinek egyikkel se sikerül. Max az ilyen hozzaszolasokkal azt erősítés meg itt a többieknek hogy valamit nem jól csinálnak.


Kérdező. Elmúlik. Meg csak 2 hetes. Annyira nem sok idő az a kb 2.5 hónap meg. Kitartás!

2022. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

"Miért nem alhat rajtad ha neki úgy jó? Nyugi nem szokik hozzá."


Mert mondjuk az anyukának nem jó úgy? Például hogyha engem nézünk, akkor én sokat forgolódok éjjel. Alszok hason, háton, oldalt, kitekeredve. Most ha ott van rajtam egy kisbaba, akkor ezt hogy tudnám megtenni? Megfeszülve aludni nem tudok. Lehet, hogy a kérdező se tud aludni így, főleg azzal a tudattal, hogy könnyen leeshet, ráfeküdhet.

2022. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Tipikus instára szültem anyuka vagy mi? 2 hét után eleged van,unod? Később is lesz olyan,hogy rajtad/ veled szeretne aludni.. akkor elzavarod? Aludtam ülve a fiammal,mert csak úgy kapott levegőt,beteg volt. Meg oltáskor ha nyűgös volt,meg csak úgy,ha igényli <3

Ezért vagy az anyja,szüksége van rád,főleg míg kicsik.

2022. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!