Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most akkor hogyan tovább?

Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nemrég lett teljesen kész a gyerekszoba, 7 hónapos a picur. Eddig mellettünk volt az ágya, ott aludt. Volt már, hogy átaludta az éjszakát, de jó esetben legkésőbb 3 orankent kel enni, van, hogy vissza sem alszik.

Átvittuk a saját szobájába, remélve hátha jobb lesz, mert az utóbbi hetekben 2 óránként kelt, és kínszenvedés volt visszaaltatni. Itt alszom a mellette lévő ágyon, de semmivel nem volt jobb a helyzet egyelőre. Egyik este beraktam a babakocsiba (Mózes részébe) és aludt benne 6 órát, ha kicsit nyoszorgott , megtologottam. Azóta esténként berakom rendesen a kisagyba, de kb fél óra múlva felébred, szopizik még egy kicsit, visszarakom, próbálkozom a kisaggyal, de a végén mindig a babakocsiban köt ki, mert nagyon nyugtalan az ágyában. Azért nyoszorog általában,mert oldalra akar fordulni, el is tud, nem értem mi a baj, de ha meg segítek neki, teljesen felébred.

Tehát most ott tartunk, hogy a szobájában alszik babakocsiban, úgy, hogy itt alszom én is, nyilván nem ez volt a cél. Ráadásul igencsak kinovoben van a mózes, a másik része meg ennyire nem kuckós.

Tudom, hogy tovább kell próbálkozni a kisággyal, de ezen kívül valami ötlet?

Volt már korábban ilyen nagyon babakocsis időszaka, akkor aztán sikerült átszoktatni, de akkor még nem mocorgott ennyit.



2022. máj. 3. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg peróbáld A kiságyat is kuckósítani.
2022. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az vált be, miután óránként kelt, hogy a rácsvédőt a kiságy külső oldalára kotottem fel, hogy ne lasson ki, és berektam a szoptatós párnát u alakban a fejéhez.

Meg fürdés előtt 1 órával kap egy adag babonás tejpépet, furdes után meg álomba cicizi magát.

Most újra 1x kel ejszaka, igaz már 9 hónapos.

2022. máj. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*gabonás 😅
2022. máj. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!