Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2.5 éves ikreim 2 napja...

2.5 éves ikreim 2 napja nyekkenés nélkül átaludják az éjszakát én viszont többször felkelek, volt más is így? Mikor, mitől javult?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 6 hetesen átaludták az éjszakát, még a negyedik gyereknél is annyira hitetlenkedtem, hogy fél évig keltem. 😅
2022. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyan ez.

3 éves a nagy, kb 1 hónapja nem kel.

A kicsi 7 hónapos, ő 2 hete alszik rendesen.

Én meg oránként fenn vagyok, várom, hogy nem e kelnek 🤦‍♀️

2022. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Erre szokta anyukám mondani, hogy a babák hamarabb átaludják az éjszakát, mint a szülők 😀 Teljesen természetes. Hamarosan neked is vissza fog állni a bioritmusod. (Nekem nagyjából 2 hét volt, mire nem keltem fel.)
2022. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

8 éves a nagy, másfél éves a kicsi.

A kicsi pár hetes kora óta átalussza az éjszakát. Minden éjszaka legalább kétszer megébredek és megnézem, betakarom Őket főleg úgy hogy a nagyobb lányom pavor alvó, alvajáró és bármikor képes elindulni.

2022. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!