Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez esetben mi tudok csinálni?

Ez esetben mi tudok csinálni?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a kislányom, ugye mindket irányba forog. Eddig csak a hátán aludt éjszaka, mostanában kezdett forgolódni. Az oldalra fordulassal nincs baj, szépen alszik úgy , de amikor tovább akar hasra fordulni, mindig elkezd sírni. Egyrészt útban van neki ugye az ágy maga, másrészt ha atfordul, nem alszik tovább, hanem rögtön emeli fel a fejét, vagy fúrja bele az ágyba a kis arcát . Hiába próbálom nyugtatni, simogatni, csak cicin alszik vissza, aztán kezdődik elölről. Van erre valami megoldás?

2022. máj. 16. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Mégis milyen megoldás lenne?! Majd ha már rutinból megy neki a forgás nem ébred fel rá. Erre csak az idő múlása a megoldás.
2022. máj. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Csak ovatosan a cicin alszik vissza dologgal.


Én itt rontottam el, hogy nem tanulta meg h magát vissza altassa, sokszor kel mozgás fejlődés miatt, a végén egy őrület lett, keltt 40 percenként

2022. máj. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Az idő a megoldás. Nagyobb lesz, sokat gyakorol, ügyesedik idővel. Nyugodtan altasd vissza cicin, pici még, gyorsabb is így visszaltatni, ha eljön az ideje le fog szokni róla.
2022. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nálunk is csinálta, a mozgásfejlődés miatt kb álmában is mozgott. Én kivettem mindent az ágyából, így szabadon tudott forogni jobbra-balra. Néha visszaaludt akár hason is, segítettem neki a karjait félre tenni. Ha nem, megnyugtattam, akár cicin és visszaraktam aludni. Ilyenkor nagyon pörög az idegrendszere, a tanulás miatt, de el fog múlni.
2022. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk az volt a megoldás hogy kb ennyi idősen kapott egy 90*200as matracot a mi ágyunk mellett. Amikor ébredt, legurultam mellé, megszoptattam és visszakommandóztam. Majd 11 hónaposan költözött a saját meghekkelt, ikea kura ágyába.
2022. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!