Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukákhoz lenne kérdésem,miér...

Anyukákhoz lenne kérdésem,miért vagytok ennyire feszültek altatás témában?

Figyelt kérdés
Többször altatom a kisfiúnkat a munkám miatt mivel itthonról dolgozom szóval tudom miről beszélek.Tehát arra lennék kíváncsi az anyukák többsége miért olyan ideges ha bármi zaj van amíg alszik a gyerek gondolok itt olyanra amit nem tud befolyásolni pl autók,szomszédok stb ma pl azon vesztünk össze hogy a szomszédba bontják a házat péntek délelőtt és hogy pont most kell csinálniuk hiába magyarázom hogy munkanap és a kutyát se érdekli hogy van egy gyerek mert miért is érdekelne bárkit nem körülöttünk forog a világ de nem tudom vele megértetni vagy ha egy autó dudál pl futár a szomszédba majdhogynem a halálát kívánja csak mert felébresztheti a kicsit..Szerintem ez már túlzás volt hogy nekem is másfél óra altatás után a csengő felkeltette még sem mentem érte torokra..Lényegében erre lennék kíváncsi hogy ti is/párotok is ilyen feszült ezzel kapcsolatban?
2022. máj. 27. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányomat semmi nem kelti fel, ha már elaludt, így ezek a hangok nem érdekelnek. Viszont ha nem tud tőlük elaludni, az már eléggé idegőrlő. Te szeretnél úgy aludni este, hogy melletted bontják a falat?
2022. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

. ! , ? :


Ezeket mind neked adom, használd őket egészseggel!

2022. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Direkt idegesíted? Nyilván nem örül ha zaj van és felkel tőle a baba. Morog neked, mert te vagy a férje. Kinek morogjon szerinted? Erre te nyomod ezeket a diplomatikus válaszokat, hogy, munkanap vvan, stb. El is küldenélek a francba. Ő is tudja, hogy munkanap van és lehet zajongani, csak éppen nem örül neki.
2022. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el ők is nagyon jól tudják, hogy nem áll meg a világ mett a gyerek alszik viszont az baromi bosszantó, ha épp elaludt volna és dudálnak egyet. Mint amikor bevered a lábujjad valamibe, elönt a méreg, a kisasztalt legszívesebben felaprítanád tüzifának stb. Én általában bosszankodok, mert így 20 perc helyett 40-et töltök altatással. És én is dolgozok! Nem tudom ez hol lényeges ebből a szempontból, csak erre verted, szó al én is.

Nem hiszem, hogy téged még sose öntött el az irracionális méreg semmiért.

2022. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert akinek olyan gyereke van aki semmit nem aludt hetek óta,ott a szülő sem képes reálisan gondolkozni, hisz akkor ő még annyit sem aludt hetek óta. A kóros kialvatlanság pedig olyan tüneteket produkál, hogy pl nem gondolkozik reálisan. Én is nemrégiben kiakadtam egy motorszerelő műhelyre,de ott azért mert nem tartják be a szabályzatot és nem műhelyben szerelnek,hanem kint az udvaron. Minden más zajra viszont azt mondom ez van. De lassan fizikai fájdalmam van a nem alvástól.
2022. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

9 évig itthon voltam a 3 gyerekkel. Nagyon hosszú, fárasztó délelőttök után, ha végre egy óra altatás után csend lett, és szusszanhattam volna egyet, de valamire felébredt valamelyik gyerek 20 perccel később, hát, zsigerből egy káromkodás szalad ki, és majdnem elsírtam magam.

Most már iskolások, és ha nem ébresztenek fel, nem zavar, ha későn fekszenek és korán kelnek, mert már nem kell ugrásra késznek lennem az ébrenlétük minden egyes másodpercében.

A kulcsszó nálad az, hogy dolgozol. Csukott ajtóval valszeg. Ha a gyerek felébred, a párod fog ugrani hozzá, hiszen neked nyugalom kell a munkádhoz, igaz...?

2022. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Oké, muszáj megkérdeznem, mégis mit dolgozol otthonról, mert írni nem tudsz, ergo nem valamilyen számítógépes meló :D
2022. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt írja, hogy a szomszédban bontják a házat. Akkor most ő a sértett? Vagy ő bontja a szomszédban a házat, és a harmadik szomszéd az anyuka, vagy az ő felesége a mérges a házbontókra, vagy mi van? :D
2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, hogy ilyen írásképpel komoly munkád van, amelyik engedi, hogy otthonról dolgozz. Gondolom, megint egy egyszerű, buta troll vagy aki felakarja idegesíteni az anyukákat. Nagyon eredeti. Menjél inkább szépen az iskolába, nem fog ártani.
2022. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Én speciel azért, mert borzasztóan rossz alvó a babám, ha álmos, akkor már csak kézben van el, 1 óra szenvedés mire elalszik, addig nyűglődik, én meg végeláthatatlanul ringatom.

Majd végre elalszik, megpróbálom lerakni, és ha szerencsém van, nem ébred fel arra, hogy nincs már kézben.

Na, és ilyenkor kezd el fúrni a szomszéd, riasztani egy kocsi a parkolóban, becsengetni a postás, ésatöbbi.

Hát ezért vagyok így ráfeszülve.

2022. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!