Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos babám mikor alszik...

7 hónapos babám mikor alszik mindig megfog valamit. Másnál is van így?

Figyelt kérdés
Nagyon cuki,ez nem is vitás. Csak amíg nem fog meg valamit(maci,takaró szèle,kiságy széle) addig nem alszik el. Álmában is sokszor keresi a kapaszkodót. Sosem esett,szóval ez nem lehet ok. Lehet csak én reagálom túl.🤷‍♀️ Első gyerek és neten sem találtam semmit.

2022. szept. 19. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Valaki babája nyunyókával alszik, valakinek a kedvenc textil pelusa kell, találkoztam olyan babával is, akinek az anyukájának a selyem sála kellett. Azt érintette az ajkaihoz, mert selymes volt, és úgy aludt el.
2022. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes ösztön, amikor még nomádok voltak az emberek, életfontosságú volt, hogy kapaszkodjon.
2022. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az istennek nem fog meg semmit, se nyuszit,semacit, pedig szeretném ha lenne nyunyókaja, de neki nem kell. Persze nem erőltetem csak néha odateszem mellé. Minden gyerek más. Van aki zokni nélkül nem tud elaludni, van aki csak úgy. Én pl 43 fokban is be kell takarjam magam, ő fog valamit.
2022. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is mindig matat, már ragaszkodik is szundikendőjéhez. De evés közben, félálomban is, keres valami "nyugtatót", a ruhámat, hálózsákja :)
2022. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy ő sincs nyugton még evés közben sem 😅 de én örülök neki,hogy ennyire érdekli minden ❤
2022. szept. 19. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom is ezt csinálta kb ennyi idősen. Akkor szokott rá a szundi kendőre. 🙂
2022. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!