Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Bevált altatási módszereket...

Bevált altatási módszereket tudnátok nekem írni? mert kezdek megbolondulni!

Figyelt kérdés
11 hónapos a kislányom. Kétszer alszik napközben még, szóval egy nap így háromszor kell lebonyolítanom, és őszintén már nagyon nagyon unom hogy ennyire nehézkes és ennyi időt elvesz, utálom az egészet. Mikor látom rajta már hogy tök álmos felviszem aludni. Először az ölemben van, eszik még, kicsit ringatom, aztán lekeredzkedik az ágyba. Ott viszont még ezer évig forog ide-oda, mászik, jon-megy, az őrületbe kerget ezzel már. Minden altatas legalább egy órás, már teljesen kikeszit. Otthagyni nem lehet mert ahogy elmegyek sír. Azt meg nem akarom hagyni. Szóval mondjatok valami jót mielőtt világgá megyek :D
2022. nov. 20. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedvenc metál zenére ringatás.
2022. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek, ki fogom próbálni a tippeket! :)

Meg fogok az egy alvassal próbálkozni, csak most még ebben a kétszeri alvasban is sokat alszik napközben, kétszer másfél órát minimum, nem tudom kibírná-e az egy alvassal, de egy próbát megér :)

2022. nov. 20. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Én "lefogom". A kiságy melletti heverőn lefekszem, átölelem a babám (aki vagy ezerszer körbeforogna inkább), átölelem, a másik kezemmel homloktól lefelé simogatom és elalszik. Aztán kiságyba átteszem és kimegyek.
2022. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy megnéztem mennyit bír ébren túlpörgés nélkül. Mondjuk 8-kor kelt, akkor 11-kor vittem aludni. Pikk-pakk elaludt.

Amikor valamiért csúsztam, na katasztrófa volt, forgott, nyűglődött.

Azt javaslom, hogy ne akkor vidd aludni mikor látod, hogy tök álmos, hanem mondjuk fél órâval hamarabb. A felnőttek sem tudnak rögtön elaludni, ha túl sok inger éri őket, vagy túl fáradnak. Miután a lányom átállt egy alvásra tudtam, hogy délelőtt 5,5 órát bír ébren. Ha valamiért nem akkor kezdtem altatni, hanem később, akkor katasztrófa volt az altatás.

2022. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!