Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki újszülőtt babáját nem kiságyban, hanem rács nélküli gyerekágyban altatta?

Figyelt kérdés
Hamarosan érkezik második gyermekünk, és sajnos nem sikerült elköltöznünk. Itt viszont nem tudom a kiságyat felállítani. egy emeletes ággyal tudnám a legjobban megoldani a helyzetet. Így arra gondoltam, hogy valahogy beszerkesztem bele a rácsot. Vagy felesleges? Volt valaki, aki nem használt rácsod ágyat?

2012. ápr. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

uh, én nem tudnék aludni a tudattal, hogy mi van ha leesik?


mondjuk az emeletes ágyba beszerkesztés jó lehet csak bonyolult.

akár olyat is el tudok képzelni, hogy az ikeában van magasított ágy, és az alá betenni egy kiságyat. mondjuk nem tudom mennyi hely lenne a kiságy fölött :S bár ha kerekes a kiságy akkor lehet játszani, hogy betolod mikor alszik...


de ha nincs rács én inkább magam mellett altatnám :)

2012. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az újszülött még nem vándorol le az ágyról. Napközben én is szoktam a mi franciaágyunk közepén altatni a picit, legfeljebb párnákat teszek mellé, köré. Én magam mellé nem merem rakni, mert attól félek, hogy ráfekszem :).

Ahogy az előttem szóló írja, az ikeás vagy ahhoz hasonló galériaágy jó megoldás lehetne, mert alatta elfér simán a kiságy, vagy bármi más bútor. A "sufnituningot" nem igazán javasolnám.

2012. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leesésgátló lehet a megldás, nem??
2012. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyenre gondoltam:

[link]


ezt beteszed a matraca alá és kész :)

2012. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem merném nagy ágyban, gyerek ágyban altatni, soha sem tudod mikor vesz akkora lendületet hogy leperecel róla. A leesésgátló sem elég magas, mert előbb utóbb felül, feltérdel, felhúzta magát, és átbukik rajta. Valamelyik sarokba egy kis méretű kiságyat tegyél be, vagy járókat, utazóágyat, amiben alszik, majd nappal hogy több hely maradjon összecsukod, elrakod
2012. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akitől vettük a bölcsőt a kislányuknak, ott is az volt a helyzet, hogy a hálószobában pici hely volt csak, kiságy nem, de a bölcső elfért. A baba így az első hónapokban ott tudott aludni a szülőkkel, és csak hónapokkal később költöztették át a gyerekszobába a tesó mellé, mi meg megvettük a bölcsőt.
2012. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikeresen megoldódott a helyzet. Egy kis legózásba került, mire betettük a kiságyat, de bent van. Így most már én is nyugodtabb vagyok.
2012. ápr. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!