Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek babája csak babakocsiba...

Akinek babája csak babakocsiban volt hajlandó elaludni, annak h sikerült átszoktatnia a kiságyába?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt elég kemény 3 napunk, de sikerült. Nekem nyári baba egész nyáron tologattuk, sétáltunk nagyokat, aztán jött a rossz idő, már nem akartam, hogy kint aludjon betettem a kiságyba. Sírt sírt..de kb 3 nap után belátta, hogy ez van és kész. Nem vettem ki, paskoltam a fenekét,néha meg meg rázogattam...a fenekét, nem a gyereket, akkor még 3x vagy többször is aludt, de a 3. napra minden oké lett.
2012. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, mint az elsőnél. Nyári baba, kint voltunk sokat, vagy kitettem kocsiba a teraszra aludni. Aztán jött a rossz idő, akkor babakocsistól betoltam a szobába. Aztán lecseréltük a kocsit sport kocsira, ami nem dönthető vízszintesig, így nem akartam abban altatni. Első nap nem tetszett neki, hogy nappal az ágyba teszem, de másnapra beletörődött:)
2012. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő is nyári baba. Csak lassan már ott tartunk, h kinövi a babakocsit és kényelmetlen neki.

Eddig sikerült azt kijátszani, h miután elaludt betettük a kiságyába, de már az sem megy, mert felkel rá.


Mit csináltatok, h magától elaludjon az ágyában?

2012. ápr. 20. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthagytuk. Nem tudsz mást csinálni. Megmagyarázni nem tudod neki, így gyakorlatban kell okonak lenned. Beteszed a kiságyba és kész, otthagyod. Ha sír kiveheted, vagy simogathatod, vagy susoghatsz neki...ezer féle dolgo van amit neked kell kitapasztalnod, hgy a Te babád mire nyugszik meg. Én nem vettem kis soha, csak paskoltam a fenekét, és susogtam neki. Hamar megszokja az új helyzetet, ne félj. Tedd be nyugodtan, sírni is fog, de ne pánikolj, nyugtasd meg, mond neki, hogy ezentúl itt kell aludnia.
2012. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!