Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappali alvásra hogyan szoktas...

Nappali alvásra hogyan szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Nappal babakocsiban tologatásra alszik el a babám. Le akarom szoktatni, mert szeptembertől bölcsis lesz. Hogyan tehetném? Valami bevált praktika? Este evés után szépen elalszik egyedül a saját szobájában, de ez a nappali altatás kész rémálom.

2012. máj. 27. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szoktatni. A bölcsiben majd megtanulja és megy a többi után.
2012. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, de félek, hogy napokig ordítani fog altatási időben :(
2012. máj. 27. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
tedd le ebéd után ahogy este. el fog aludni
2012. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már egyszer-egyszer, hogy leteszem de annyira sírt. Pár perc után feladtam. Hiába simogattam stb. Bár lehet több nap kellene egymásután csinálni, akkor megszokná?!
2012. máj. 27. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
pár perc az semmi. hidd el pár nap és megszokja.
2012. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, megpróbáljuk. Kitartok mellette, hátha sikerül. Úgy lennék igazán nyugodt, ha mire bölcsibe megy nem kellenék neki az elalváshoz.
2012. máj. 27. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Törelem, kitartás, elhatározás. Meg fogja tanulni, csak ne kapkodd ki az ágyból. 2 nap és el is felejted. Beteszed, ha sír maradj ott vele, simogasd, kiveheted, de amint megnyugsziik vissza is kell tenned, ne beszélj hozzá, csak susogj. Ezt lehet, hogy ezerszer el kell játszanod, lehet, hogy az aévásidő így el fog nyúlni, de tényleg pár nap és menni fog magától is az alvás.
2012. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Leírom végül hogyan sikerült, hátha más is küzd hasonló problémával. Pár napig babakocsiban ringattam és amikor már majdnem elaludt áttettem a kiságyban. Kb. egy hét után már letehettem a kiságyba és magától elaludt.
2012. júl. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!