Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam rá a 4 hónapos...

Hogy szoktassam rá a 4 hónapos babámat, hogy egyedül aludjon el?

Figyelt kérdés
Délelőtt 2* alszik 1-1 órát délután pedig egyszer 2,5 órát utánnal pedig sokszor evés közben alszik el. Hogy vegyem rá, hogy akár délután akár este leteszem az ágyába és elaludjon magától? Segítsetek! Köszi! :)

2013. márc. 3. 16:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy nem cumizik. Ha megpróbálom odaadni neki egy méterre köpi ki. Erre van valami megoldásotok, hogy esetleg rászokjon a cumizásra?
2013. márc. 3. 16:21
 2/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem cumizik. Elalváshoz meg rakj a feje mellé egy olyan textilpelust aminek a két ellentétes csücske meg van csomózva. Nálunk ez vált be 3 éves a lányom és még mindig azzal alszik el a saját kiságyában. Ha nem muszály ne cumizzon.
2013. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbálj ki másféle cumit.
2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már próbáltam másfajta cumit... 4 különböző féle cumink van és mindnek ugyanaz lett a sorsa... Amúgy csak azért gondoltam a cumit, mert, hogy azzal hátha könnyebben aludna el egyedül... De ezt a pelus dolgot kipróbálom majd.
2013. márc. 3. 16:38
 5/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
A textilpelust én nem javaslom, nem tudom a te babád milyen de az enyém tutira megpróbálná lenyelni, pont most 4hós és azon gondolkozom hogy lassan a takaróról át kell szoktatni hálózsákra mert már nem szívesen hagyom benne a kiságyba így hogy mozgékonyabb és mindent meg akar enni. Egyébként sztem pont 4hósan a legrosszabb az időzítés hogy megtaníŧsd egyedül elaludni, ilyenkor tárul ki a világ, az én eddig tökéletesen elalvó babámból is hirtelen örökmozgó lett, csomószor nem akar aludni hiába fáradt, és cipelni kell a seggét hogy elaludjon és csak utána tudom letenni. Sebaj, majd elmúlik :)
2013. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A cumit azért ne add fel, az én lányom 5 hónaposan kezdte elfogadni. Csak alváshoz kell neki, de sokkal könnyebben elalszik így.
2013. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
második vagyok. Épp azért kell a csomo a csücskére. A védönö sem ellenezte. Amugy meg ugy jött ki a foga hogy a csomot rágta. Csak arra kell figyelni hogy hofehér legyen mindig és kb hetente egyszer ki legyen mosva mert ha nem akkor ha sok idö után kimosod nem fogja elfogadni, tesom kisebb lánya olyan volt, volt sirás. Meg erre találtak ki az alvokendöt vagy morzsolgato kendöt ki hogy hivja.
2013. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom miről beszélsz nekünk is vann két ilyen csücskös rágnivalós nyuszifejes barifejes kendőnk, de nem nagyon köti le a picimet. :/
2013. márc. 3. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a baby nova hagyományos csepp alakú cumit, lehetőleg latexet. Nagyon sok baba ezeket a modern cuclikat utálja és a hagyományosat fogadja el. Az enyém is..
2013. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ismerösöm ugy csinálta hogy rakott a cumira egy két csepp tejet a ciciből és ugy hozzá szokott és attol megnyugodott.
2013. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!