Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos lányom mostanában...

11 hónapos lányom mostanában 1szer aludt nappal. Ha 2szer altattam akkor hisztizett és este is nehezen aludt el. Igy könnyebben alszik el és este is?

Figyelt kérdés
Pár napja már álmos hamarabb napközben de próbálom kitolni hogy maradjon az egyszeri alvás mert ha délután is aludna azmár késő lenne és este nem aludna el időben. Beáll majd rendesen ? mert kínozni se akarom hogy nem aludhat de sehogy se jó.
2013. jún. 25. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 10-11 hó körül kezdte,hogy csak 1szer alszik. Ő reggel fél8kor ébred. Délbe teszem le aludni,alszik kb fél3 ig. és este 8kor már alszik.
2013. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit mondanék,hogy mindenki mondja nekem,hogy ebéd után aludjon,de ha 2 körül tenném csak le aludni,aludna 4ig kb,akkor 9 előtt tuti,hogy nem aludna el,nekünk így a fél8 pont jó.
2013. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is hasonlóan, hasonló korban mint az előttem szóló. Szórakoztasd délig aztán hagyd aludni ameddig akar, majd este nyolckor fürdetés-alvás...
2013. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 10,5 hónapos kora óta csak nyűglődik, ha kétszer altatom. Így délelőtt megyünk sétálni (ilyenkor minden érdekesebb, így kocsiban nem alszik) és így fél 1-től 4-ig alszik délután. Este fél 8-kor már alszik és reggel fél 8-kor kel. Most 1 éves múlt és egy szenvedés, ha valamiért kétszer alszik egy nap.
2013. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!