Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos kislányom hangosan...

Anya.mano333 kérdése:

6 hónapos kislányom hangosan nyöszörög, hisztizik, dobálja magát ÁLMÁBAN. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most is csinálha...folyamatosan...kb. 20-30 percenként...ha átmegyek hozzá, egy kis tea, cumi a szájba és csend van...de ALSZIK!!! közben....

Ha felkapcsolom a nagyvillanyt és ténylegesen hangosan beszélek hozzá, keltegetem, kb. 3 perc míg ebből a nyöszörgős, vergődős állapotból magához tér és ébren nagyokat vigyorog, nevetgél nekem.

Szerintem nem is fogja fel, higy 2 perce álmában hisztériázott.

Ébren vidám és jókedvű.

Viszont ha visszaalszik, nagy eséllyel kezdi előlről...

Ma sem aludtam még.

Mitől lehet? Csinált más baba is ilyet? Ha a foga lenne, az ébren is kínozná nem?


2013. szept. 1. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmodik. Ha nem ébred fel és nem is sír, akkor hagyd nyugodtan. Ne keltegesd és ne is gyújts villanyt. Más baba is csinál ilyeneket.
2013. szept. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ahol azt javasolják hogy ébreszd fel. Van ahol azt, hogy csak próbáld félálomban megnyugtatni. Amúgy n gons, csak kelemetlen. Én nem ébrszteném.
2013. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jav: nem gond.
2013. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!