Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a babája a nagyágyon...

Akinek a babája a nagyágyon aludt veletek, hogy oldottátok meg, hogy ne essen le?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam nem hajlandó a kiságyban aludni, csak az én ágyamban. Már álmában sem tudom becsempészni, mert egyből felkel és ordít. Sajnos így semmit sem tudok csinálni, mert nem merem egyedül hagyni, nehogy leessen. Oldalt nem tud lefordulni, hanem attól tartok, hogy felébred, és nekiindul az ágy vége felé... Fel ill. lemászni még nem tud.
2013. szept. 16. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért toltam a mi ágyunkhoz az ő kisàgyàt igy hogy leszedtem az egyik oldalràcsot.igy ő a saját ágyában alszik velem.
2013. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de ha felkel, amíg te épp mondjuk főzöl kint a konyhában, nem mászik ki? Mert az enyém kimászna és elindulna lefelé.
2013. szept. 16. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
kisfiamnak az ágyát odatettem közvetlenül a miénk mellé,így egyik oldalról sem tudott leesni, ha meg felkel és elindul le..anyai ösztönök,rögtön megébredtem ha megnyekkent,nem tudott volna úgy lemászni az ágy végéig,hogy le ne essen.Kislányomnál velünk alszik, a nagy ágy a falnál van, nem tud leesni, lemászni meg nem szokott,pedig rengeteged tud forgolódni!Esetleg szerelj leesésgátlót az ágyra,vagy tegyél oda puha takarót ha leesne.
2013. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is megébredek minden nyekkenésre, azzal nincs is baj, de jó lenne pl este elmenni egyet fürödni, így meg gyorsan kiszaladok fogat mosni, wc-re, többet nem merek este. Napközben meg tenném a dolgom, de így mindent akkor kell csinálnom amikor fent van, ami nem mindig jön össze...
2013. szept. 16. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor párnákat vagy összegurított takarót raktam ütközőnek az ágy szélére.
2013. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szivacsot a földre, tedd arra, és akkor nem fog tudni leesni, aludjatok ott. :) Később meg jó lesz ugribugrinak. :)
2013. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, várok még továbbiakat! Egyébként mikor tanul meg egy baba biztonságosan lemászni az ágyról? A nagyfiam ekkor már fel és lemászott, bár lehet hogy rosszul emlékszem. A ti gyermekeiteknél ez mikor volt?
2013. szept. 16. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém talán 10-11 hósan tanulta meg, de párszor el kellett gyakorolnom vele. Biztos egyéni ügyességtől és az ágy/gyerek magasságától is függ.
2013. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kislányom 9-10hónaposan biztonságosan le és fel tudott mászni,kisfiam kicsit hamarabb!
2013. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is párnákat rakok a földre...pici lányom 1 éves lesz(velem alszik),és bő 1 hónapja biztonsággal lemászik az ágyról(ami elég magas).
2013. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!