Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik igazi őrült hiszti...

Anya.mano333 kérdése:

Létezik igazi őrült hiszti alvás előtt? Még csak 7 hónapos.

Figyelt kérdés

Kislányom pár napja kezelhetetlen az alvási idejei előtt. Legyen ez napközben, vagy este....

Eddig viszonylag könnyem elaludt. Most viszont olyan hiszti görcsöt kap ha beteszem az ágyába, hogy képes akár 30-40 percen keresztül is csinálni vígasztalhatatlanul. Hiába veszem ki, hiába bohóckodom neki, vagy teszem a szőnyegére...

Pedig már alig lát a fáradságtól. Folyamatosan 2 kézzel dörgöli a szemeit.

2 fogunk már kint van, az alatt sem volt ilyen, így arra sem foghatom.

Most nagy nehezen 1 óra üvöltés utàn elaludt a hintájában....


2013. okt. 11. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hu az enyém is csinálta ezt,nem tudom miért lehet tul fáradt volt és nem tudott elaludni vagy nem tudom,lehet túlpörgött.Én olyankor még játszottam vele kb fél órát és utána könnyebben elaludt.
2013. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos. Kb 3 hete ezt csinálja... :(
2013. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 3 hónapos, szóval nem leszek túl hiteles... Viszont ő sokáig csak este 11 körül aludt el, pedig hulla fáradt volt már órák óta. Előbbre hoztuk a fürdetést fél órával, azóta legkésőbb 9-kor alszik. Túlfáradt, felpörgött. Nem lehet, hogy nálatok is ez van?
2013. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a megszokottnál hamarabb sem lehet letenni, mert nem akar aludni....ma délután 4x vittem ki az ágyába fél óránként és sikított....:-(

Bár biztos, hogy van benne túlpörgés is....

Szerencsére az este most olyan könnyen ment, mint máskor.

Már másfél órája alszik....

Aztán lassan jönnek a 2 óránkénti nyöszörgések....de az biztos a foga.

2013. okt. 11. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Hányszor alszik napközben? Mennyit van fent egyszerre?
2013. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ébredés után (kb. 8 óra) fent van 2-2,5 órát, addigra nagyon elfárad.

Ekkor alszik úgy 40-50 percet. Ezzel nincs is sok baj. Legközelebb14-15 óra között altatom, mert addigra dől ki. Viszont ilyenkor esze ágában sincs aludni, pedig már alig lát a fáradtságtól. És itt jönnek a hatalmas hisztik....

2013. okt. 14. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az én fiam 9 hónapos, most ha fáradt elalszik rendesen, de ha jól emlékszem úgy 6 hónapos kora körül volt egy időszak h sírva aludt el, aztán elmúlt.
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem is túlpörög..nállunk ilyenek a mozgásfejlődéseknél vannak!Ha tanul valami újjat(forgás,kúszás stbb) akkor a kiságyába is azt akarja csinálni de már majdleragad a szeme!

Nekem erre az jött be hog simzem a hátát,dudolgatok neki és ha mozogni akar picit lefogom!Persze ne úgy képzeld,hogy erőszakossan csak finoman így rájön hogy nincs játék hanem alvás van!

2013. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen elfáradós túlpörgésre az vált be, ha magamra vettem kendőben. Ott megnyugodott és elaludt, aztán le tudtam tenni.

Bár én amúgy cicin altattam a nagyot és most a kicsit is, de velük is előfordult hogy sehogy sem ment az elalvás...

2013. okt. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!