Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes lányom fürdés után...

10 hetes lányom fürdés után az esti altatásnál elkezd hisztizni. Egész nap nincs ilyen problémám. Sőt az éjszakai evések után is csak visszateszem az ágyába és nem kell altatni. Van valami ötletetek, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt mikor kel, mikor eszik, fürdés után is? Nem lehet hogy túl éhes addigra, vagy még nem álmos?
2013. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes baba nem hisztizik!!!! Valami baja van. Fájhat a pocakja vagy már nagyon éhes vagy még nem álmos.
2013. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapos kora után csinálta ezt. Ő már enni sem volt hajlandó, ezért 2 hónapos koráig kénytelen voltam álmában etetni. Nagyon bagatell dolog miatt volt..

Csak akkor volt hajlandó enni és aludni ha fel volt kapcsolva a villany. A sólámpa fényénél csak sírt szegénykém, alig lehetett elaltatni. Pedig amúgy kezdetektől sólámpáztunk és egy hónapig jó volt neki.

2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha nem hagytam éhesen elaludni. Mindig úgy alakítottam, hogy vagy előtte evett vagy utána. addig nem altattom amíg nem evett. De most már ott tartunk, hogy már enni sem nagyon akar hiába lenne ott az ideje. Azért gondolom, hogy csak hiszti mert már próbáltam, hogy elhúzom a fürdést fél vagy egy órával akkor is ez megy. Ezt kb két hete csinálja. Fáradtnak biztos fáradt mert pl tegnap este enni nem volt hajlandó de mikor beleraktam a kiságyba próbálkozott a sírással amin hallatszott , hogy erőltetett nem a " fáj valami" sírás. Mikor felvettem akkor 5perc után beájult a karomban.
2013. dec. 13. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia az én kisfiam is ezt csinálja, nálatok megoldódott, kinőtte már? Nálunk annyira sír fürdés után, hogy csak cumisüvegből hajlandó megenni az anyatejet, gondolom fáradt kiszívni ciciből. Leteszem alszik 5 órát és utána szépen cicizik, sőt még 5 órakor is szépen eszik. 6kor fürdés után kattan nála valami. Cumisüveg 80-100 megeszik aztán kidől, most már 10-15 perc a hiszti mert rájöttünk, hogy tele kell rakni a pociját, de azért jó lenne tudni hogy pár hónap múlva már nem lesz ez? várom válaszodat, előre is köszönöm.
2014. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!