Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnál is hiszti az esti altatás?

Másnál is hiszti az esti altatás?

Figyelt kérdés
1éves kislányom este 10ig képes fent lenni. Másfél órát még hangoskodik. Ha magamhoz veszem szökik a játékaival nem játszik ha lerakom játszani. Napközben 2xer fél óra alvás. A hasa tele van mindig. Szinte orditozás van-mert apuka bszik segíteni. Lehet azért viselem nehezebben mert terhes vagyok.
2014. jan. 24. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémeknél vannak hisztis elalvós és kevésbé hisztis elalvós korszakok (4,5, 2,5 és 1 évesek). Próbáld meg minél jobban lefárasztani napközben, minél többet kint lenni a levegőn. Az enyémek például csak akkor alszanak rendesen, ha délelőtt is meg délután is kiviszem őket. Tudom, terhesen nehéz, de hátha használ.
2014. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van most nalunk is h a hiszti megy akar este 10- ig is kepes szenvedni mert mar jatszani nem bir csak kinlodik,cstlik-botlik. Eddig ringatva aludt el de egyik este mar kinomban betettem a szobajaba a kisagyba lekapcsoltam a lampat razartam az ajtot es otthagytam. 2 percig hisztizett egyet aztan lefekudt aludni. Egy hang nelkul. Masnap megint probaltuk altatni de semmi sikere nem volt. Ment megint a szobajaba. Azota nincs altatas, beteszem addig a 10 percig siri csendben vagyunk h ne halljon minket es lefekszik aludni. Semmi hiszti nincs es egyedul alszik. :-)
2014. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM. én is kipróbáltam a sötétet, -egy két este bevált. a sok séta az benne van mindennap a pakliban -boltba,postára egyéb helyek meg ilyenek mindennapra van valami... itthon is van vele foglalkozva nem kevés. este 8 után vacsorázik utána bejátsza hogy álmos -dörgöli a szemét ide oda billeg nem marad meg a játékainál,.de ha berakom az ágyba akkor még megy a hiszti, az üvöltözés -amiért a szomszédok megszoltak hogy hangos a gyerek -tényleg nem foghatom be a száját neki. lehet ezt majd egy idő után kinövi.
2014. jan. 24. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy zajlik az este nálatok, de azt vettem ki, hogy vacsora, utána játszik, és aztán, ha úgy látod, hogy fáradt, megpróbálod lerakni aludni. Ha így van, esetleg kipróbálhatod, hogy kicsit korábban vacsorázzon, még egy kis játék, és aztán fürdesd meg, fürdés után viszont már nincs játék, hanem kis ölelgetés, éneklés, én az én 1 évesemmel megnézegetek egy képes könyvet olvasás gyanánt, és lefekvés. Sok gyereket lefáraszt a fürdés, és könnyebben elalszanak. És próbálj kialakítani egy esti rutint, tudni fogja, hogy mikor mi következik.
2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esti rutinunk van. Nálunk a fürdésnél felélénkül. Azért eszik
2014. jan. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!