Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az baj, ha ebéd elött alszik?...

Az baj, ha ebéd elött alszik? Rosszul csinálom? 22 hós

Figyelt kérdés

Nagyon szépen bevan állva a napirendje,de nemtudom jó e.

Reggel fél9kor ébred.Akkor kap tejet és 10 óra körül szendvics félét. 12 kor megy aludni,általában fél3 ig. és csak utána ebédel. ez baj?


2014. febr. 18. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert uzsonna helyett kapja az ebédet. Ebédeljen délben és úgy menjen aludni, majd ha felkel akkor uzsonna. Ha sok neki ez az étkezés, akkor reggel adj neki kevesebb tejet és hamarabb a szendvicset ne sokat.
2014. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szerencsés, az ebéd ne fél 3-kor legyen.
2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem át kellene térni az ebéd utáni alvásra. Az ebéd, fél háromkor már későinek tűnik.

Én mindig megebédeltetem a lányomat és csak úgy teszem le aludni (14 hónapos). De látszik is rajta, hogy a tele pocak elálmosítja.

2014. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj
2014. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne atszoktatni.
2014. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom. Akkor dél-fél1 között egyen?És ne legyen tízórai?(mert ugye későn ébred)DE akkor az meg nem sok,hogy 3 körül uzsonna,fél7 körül vacsora és 8 körül tej?
2014. febr. 18. 14:31
 7/11 lcs ***** válasza:
Hű, az nem semmi, hogy fél9ig alszik :) valószínű ezért tolódik el kicsit, mert így valóban ha tejet is iszik,aztán 10kor eszik, akkor még nem lesz éhes ebédre. Próbáld meg, hogy akkor legyen egy reggeli, tej meg egy kis kaja, és akkor dél körül ebéd, aztán alvás. ha esetleg bölcsis lesz vagy ovis, akkor ott is délben van ebéd és utána alvás, így mindenképpen jobban járnál, ha inkább ezt szokná meg :)
2014. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gyönyörűséges ***** válasza:
nekunk is igy ki van tolodva az ebed. Tizorai utan siman elalszik 12-13 ora kozott, neha beprobalkozok az ebeddel, de csak nyafizas es siras van, szerintem annak sincs ertelme. Alvas utan kb 2-3 ora korul olyan jol es szepen eszik :) semmi nem marad a tanyaron. Engem ez nem zavar.... naprol napra valtoznak a gyerkocok, elobb utobb tovabb bir ebren lenni, megehezik es ebed, nem csinalnek ebbol ugyet, az eves zavar szerintem nagyobb gond, nem szabad eroltetni.
2014. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap már így próbálom.Majd megírom hogy ment. :)
2014. febr. 18. 18:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszives,hogy ha dél körül kap ebédet,3 körül uzsonnát,akkor este 6-7 körül rendesn vacsorázzon és még ezen felül kapjon tejet vagy csak atej?
2014. febr. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!