Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9honapos fiam minden alkalomma...

9honapos fiam minden alkalommal sírva ébred már születése óta. Miért? Még egyetlen éjszakát sem aludt át.

Figyelt kérdés
Éjszaka az első alvása max 2ora utána talán óránként két óránként felsir cumit vagy teát kap azzal vissza alszik egy kis időre, volt hogy tápszert kapott hátha éhes de ugyanúgy felsir. Már magam mellé vettem mert kb 10szer is át kellett hozzá menni, belefáradtam... Igy többet tudok pihenni legalábbis fekszek. De ugyanugy felkel tehát nem anyahiány. Próbáltam a sirva hagyos módszert 5percenként bementem hajnalig játszottuk ezt majd a szomszédok megunták.. De már nekem is nagyon rossz volt. Mit tegyek?
2014. márc. 20. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet valami büdöset érez, rakd át az ágyát.
2014. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezd meg az Aludj jól gyermekem cîmű könyvet. 10 ből 8 nak bejön, de legyèl kitartó!!!
2014. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!