Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Létezik olyan nyugtató/altató...

Létezik olyan nyugtató/altató szer 15 hónapos babáknak, ami nem kártékony az egészségére, valami természetes anyag, de hatásos? Hosszú buszutazáshoz kellene!

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 10:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%

Kifejezetten altató nem létezik, legalábbis orvos ilyenre nem fog felirni - hála Istennek. Kiprobalhatod a Sedatif PC-t, van, akinél hatásos.

Miért nem mentek inkabb vonattal, vagy repülővel?

2014. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
10%
pia. Most komolyan be akarod nyugtatózni a gyereket?
2014. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%

Mi havi szinten autózunk 5-6 órákat a szüleimhez, az én 1 évesem simán elvan, sokat alszik, nézelődik, kimondottan nyugtatja a motorzaj. Gondolom valahol a busz is megáll pihenni, ott kicsit átmozgatod, sétáltatod, szerintem nem lesz nyűgös.

De ha mégis nyugtatót szeretnél érdeklődj a gyógyszertárban, ne itt.

2014. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi a hosszu ut nektek.A lányom imád autózni kiskora óta,nem is kell mellette üölnöm.El is alszik az ülésben 15 perc után.. Fiam meg már 10 perc után nyügös és mellette kell ülnöm.
2014. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Na ne már, komolyan ilyen miatt nyugtatót adnál? Eszembe nem jutna. vigyél mesekönyvet játékot, rágcsálnivalót amivel lefoglalod.
2014. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Sajnos nem bírja az autózást, se a buszozást, és 24 óra vonattal se jó ötlet, repülő meg nem megy oda, ahova menni szeretnénk, csak buszra átszállva lehetne, de az se lenne sokkal jobb. Nem akarom benyugtatózni szerekkel, hanem valami természetes nem károsító hatású dolgot kérdeztem, ha lenne ilyen, ami kicsit segít. Sajnos nagyon súlyos beteg egy rokon, ezért utaznánk.
2014. máj. 5. 11:35
 7/32 A kérdező kommentje:
nagyon édes, hogy mindenki elmondja, hogy az ővé imád autózni, de rajtam ez nem segít :) A mienk nem! És nem lehet 24 óra buszozásra játékot vinni, amikor elvileg be kéne kötni, és a másik 50 utas se tudna aludni, ha üvölt a gyerek
2014. máj. 5. 11:36
 8/32 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hosszú út ilyen kicsinek. Muszáj vinni? Ha nincs más megoldás én este indulnék, akkor talán éjjel alszik, vagy délután és este megszállnék valahol, és reggel tovább.
2014. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%
és ha otthon maradnátok? az én lányom sem bírja az autót hosszú távon,max egy órát alszik,aztán megy a hiszti. épp ezért nem is megyünk sehová hosszú útra,amíg meg nem érik rá, vagy nem nagyon muszáj. hová mentek? kötelező program? nagyiék nem tudnák rá addig vigyázni?
2014. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
lehet nyugodtan 0-ra lepontozni, gondolj már bele, mit akarsz azzal a gyerekkel csinálni?
2014. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!