Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszaka és nappal felcserélése...

Éjszaka és nappal felcserélése. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2 és fél hetes babám a kezdetektől fogva nappal jól alszik, éjszaka pedig ébren van. Hasfájós is egyébként. Ha ébren van, csak percekig lehet lekötni, aztán sírni kezd kifulladásig. Minden éjszakánk erről szól, aztán napközben kipiheni az éjszakát. Nappal szól körülötte halkan a tv, hallja, hogy ébren vagyok, nincs teljesen sötét, éjszaka csend van körülötte, mégis felécseréli a napszakokat. A hasa is este-éjszaka fáj. Mit tehetnék, hogy éjszaka aludjon többet, illetve ha ébren is van, azt ne sírással töltse? Kinek mi vált be? Nagyon tanácstalan vagyok már, és kimerült.

2014. jún. 10. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen problemank, de ahogy olvastam, eloszor az jutott eszembe, hogy probaljatok meg, ne legyen ejjel se teljesen csond.
2014. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az én lányom ( már 4 éves)dettó ugyan ez volt... Borzalmas volt... Én próbáltam mindent, nappal nem hagytam aludni,ez sem volt jó,mert üvöltött nappal is...állandóan kísérleteztem a kajával is,hogy mit ehetek. Volt,hogy szélcsoveztem, De igazán semmi nem jött be. Csak az idő. Kb.2,5 hónapos volt és reggel 7kor arra keltem hogy folyik a tejem,mint az állat...na itt kezdődött a megváltás. Egyik napról a másikra átaludta egy nyikkanás nélkül az éjszakákat! Kitartás!!!
2015. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!