Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A fiam (3,5 hónapos) mindig...

A fiam (3,5 hónapos) mindig ugyanazon a felén alszik, és emiatt a feje kezd eltorzulni (a bal arca laposabb, mint a jobb). Próbáltuk már oldalt fektetni, de addig izeg-mozog, míg hasra keveredik, és máris a bal oldalán alszik. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyjátok békén. Tapasztalat, nálunk is ez volt, mindenféle hülyeséget összevásárolt a családom (kitámasztó párna, szív alakú párna stb), a fiam pedig elmászott, addig forgolódott, amíg újra ugyanúgy nem feküdt. Majd amikor elkezdett forogni, kúszni, mászni és nem csak feküdt, onnantól megoldódott a probléma. Most 2 éves, egyáltalán nem látszik, hogy valaha el volt nyomódva a feje (pedig eléggé el volt).
2014. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordítsd át a fejecskéjét. Az én kislányom hátán alszik és ugyanez volt a ggondunk.Nincs más orvosság.Vannak elgordulást gátló párnákbis ,de nem tudom, hogy azok jók e
2014. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: próbáltuk, de visszatette. :D
2014. jún. 19. 15:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Első, köszi szépen, alapvetően az érdekelt, hogy van-e esély, hogy helyrejöjjön, mert ismerősök riogatnak, hogy a gyermek fülei is olyanok, mint a farkaskutyáé, alakíthatóak. :D S félek, nehogy így maradjon...
2014. jún. 19. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem fog, ne aggódj.
2014. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen is maradhat így, ismerek egy 60éves embert akinek hátul teljesen lapos a feje.szerintem valahogy meg kéne próbálni át fordítani, kitámasztani stb
2014. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én páromnak (40) elég lapos hátul a feje, anyósom mondja is, hogy a hátán szeretett aludni baba korában...

Én megpróbálnám forgatni, vagy próbát tennék valami elfordulás gátló eszközzel.

2014. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem merem kipockolni, nehogy megfulladjon. :(
2014. jún. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!