Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sírhat a kisfiam minden...

Miért sírhat a kisfiam minden este, mikor le kell feküdnie?

Figyelt kérdés
Idáig nem csinálta, pár napja kezdődött és nagyon megvisel, mert sajnálom, de mégis hagynom kell, mert aludni muszáj... Egész nap semmi baja,délelőtt is alszik egyet és ebéd után is,rendesen megszokott napirendje van,most múlott egy éves! Szóval a helyzet az, hogy megfürdik, vacsizik és utána mikor viszem lefeküdni, óriási sírásban, zokogásban tör ki és nem tudok mit csinálni vele,fél órán keresztül sír,amíg el nem alszik... Aki tud, kérem halmozzon el jó tanácsokkal, mert a szívem megszakad minden este... Előre is köszönöm!

2014. júl. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg estimese? Simogatas? Nem lehet,hogy a sotettol fel? Kapcsolj neki ejjeli lampat?! Este esetleg mast eszik ,mint napkozben? Hasa?

Mas nem jut eszembe...

2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt 1 éves kora körül, aztán átállt a napi egyszeri alvásra. Úgy sikerült lefárasztania magát estére annyira, hogy fürdés és evés után gyakorlatilag elájult. :)

Azt még nem próbáltátok, hogy ilyenkor pl. a szoptatós párnán az öletekbe veszitek, és tévézhet veletek egy kicsit? Az enyém mindig bealudt a reklámokon 3 perc alatt, és le is kötötte annyira a tévé, hogy "elfelejtett" sírni.

Esetleg próbáld itatni, teával, lehet, hogy szomjas még vacsi után.

Vagy nem a fogai mocoroghatnak?

Remélem hamarosan jobb lesz a helyzet, kitartás!

2014. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Esti mesével még nem próbálkoztam,de a simizés nem használ,lámpája világít,mert arra már gondoltam én is, hogy fél a sötéttől…

Arra már én is gondoltam,hogy az egyszeri alvásra átállás jön, de napközben is elfárad annyira, hogy elalszik…Viszont a tévé nem köti le és inni is adok neki, persze!

Hát nem tudom,de remélem jobb lesz, mert napi 12-04 órát dolgozom és nincs erőm már este…

Köszönöm a válaszokat, jó ötleteket adtatok!

2014. júl. 3. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!