Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor vettétek le a rácsot a...

Mikor vettétek le a rácsot a kiságyról vagy cseréltétek a kiságyat normál ágyra?

Figyelt kérdés
15 hós ikreim vannak, tologatják a kiságyakat, ha mindketten az ágyukban vannak meg kapaszkodnak egymáshoz huzzák az ágyakat, és össze billentik, a hideg ráz...a szobát már nem tudom h át rendezni, gondoltam össze kötöm a kiságyakat h ne bilegtessék de az se jó mert akkor nem tudok közéjük menni, az meg muszáj mert este elalvasnal ha elálmosodnak van h mindkettőnek tartani kell az üveget, egyiküket meg simizni kell elég sokszor h elaludjon, mindig azon voltam h a saját ágyukban aludjanak egyszer nem aludtak még velünk, és tartok tőle mi lesz meg mindenki rémisztget h ha leveszem a rácsot vége az éjjeleimnek is

#Kiságy lecserélés #rács leszedés
2014. júl. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Te vagy a szülő, te diktálsz :) 18 hósan kapott a fiam leesésgátlós ágyat, 1-2x jött ki belőle de vissza is lett parancsolva. Megszokta, gond nélkül aludt benne.
2014. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom utálta a rácsos ágyat,így hamar lecseréltük, 1 évesen.Azóta leesésgátlós ágyon alszik. Nincs gondja vele,szereti,jókat alszik benne.
2014. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 éves kora óta alszik leesésgátlós ágyon. Érdekes módon nem száll le róla, ha felébredt, hanem szól, hogy menjünk érte :)
2014. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25 hónapos a fiam, mi ugyan még nem cseréltük le a rácsos ágyat, de mivel egy műtét miatt nem emelgethettem a fiam, így kivettünk 2 rácsot, tehát szabadon tud közlekedni. De nem teszi. Én is féltem, mi lesz, ha elkezd mászkálni, de ő a kiságyat csak alvásra használta mindig, így tudja, hogy ott alvás van, tehát ha bemegy, akkor már fordul is be aludni és ha felébredt általában megvárja, hogy bemenjek, de maximum csak szól, hogy ébren van.
2014. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 hónaposan költözött mindkét gyerekem sima heverőre.
2014. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is utálta a kiságyat, úgyhogy egy évesen kapta meg a heverőt. Addig is a szobájában volt és sokkal jobban szeretett rajta aludni, szóval egyértelmű volt a dolog. :)
2014. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!