Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen légzésfigyelőt ajánlaná...

Milyen légzésfigyelőt ajánlanátok, ami azért nem horrorisztikus árban van azonban mégis megbízható?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!!

En Angelcare-t fogok berelni,igy nem marad rajtam. 6honapra 17 890t adok erte :)

valaki megveszi utana,pedig eladja :) ugy is lehet :))

2014. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgyan az lesz mint az elsőnek de én 18000ft meg vásároltam inkább a Brendonban ajándék pelenkakuka is járt hozzá. Ha meg majd nem kell eladom. 37hkm
2014. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia!Mi is angel caret vettünk az első két babónál,most is babát várok jobban utána néztünk és nem az a legjobb most a baby control mellet döntöttünk.Én nem bérelnék mert egy ilyen eszköznek fontos az életkora!Állítólag az álomvirág is jó.(most a 20ezer és ajándék hozzá libero pelus)
2014. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi számít horrorisztikus árnak? :) A legolcsóbb kb. 15000 Ftnál kezdődik, érdemes beírni árukeresőbe, hogy melyik boltban a legjobb az ára. 3 márka van most a piacon, ami tényleg jó, a Baby Control, az AngelCare, és az Álomvirág.
2014. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AngelCare 300-at vettem 20000 ft, tökéletesen elégedett vagyok vele.
2014. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi babycontrollt 2erzekelolaposat . Maximálisan meg vagyok elégedve . 2gyereket szeretnénk ,így csak ujban gondolkoztam .

Kedves első valadzolonak írnám,h ennyiért újat is veszel ,es nem csak fel éves korig . 1éves korig ajánlott hasznalni. 1éves használat után pedig siman el tudod adni. Ha több babat terveztek ,akkor pedig nem is lehet kérdés !

Innen rendeltem , 4 nap alatt megjött.

En ezt vettem:

[link]


Itt van a többi termékük :

[link]

2014. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álomvirág. Használtan vettük 8000 ft-ért, még mindig van rá garancia pedig fél éve használjuk. Tökéletesen működik. Nagyon szeretem.
2014. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 lapos angel care-t vettünk (azt hiszem a 300-asat) használtan 10 ezer ft-ért. Hibátlanul működik, pedig cipeltük is magunkkal nagyszülőknél alváshoz stb. Soha nem riasztott tévesen, de ha kivettük a fiúnkat, és nem kapcsoltuk ki, mindig riasztott.
2014. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!Az jutott még eszembe hogy a baby control cég árul használt bevizsgált légzésfigyelőket garival 12900ft ért!
2014. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Használtat!

Olyan rövid ideig használja egy baba, hogy mindenképpen kibír sok sok gyereket!

2014. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!