Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi a teendő, ha sokszor jelez...

Piroska és a farkas kérdése:

Mi a teendő, ha sokszor jelez a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
300-as tipusú Angelcare-t használunk, 5-ös fokozaton. 3,5 hónapos kislányomnál eddig 3x jelzett, ebből 1x risztott, de mire odamentem, békésen aludt, 2x pedig csak egyet pittyent. Nagyon sokat vándorol az ágyban, szóval nem hiszem, hogy bármelyik azért lett volna, mert esetleg ő az ágy szélére került histen ennyi erővel minden éjjel jelezhetne vagy 10x. Ezen a fokozaton úgy tudom, 20 másodperc után jelez. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, mélyen, a szirénát, tüzijátékot sem hallja meg, illetve nem riad fel rá. Eléggé meg vagyok ijedve, bár gondolom,3 jelzés annyira nem sok. Ha továbbra is lesz 1-1 pittyenés, és aztán lélegzik szépen tovább, akkor is szükséges valami kivizsgálás? Olvastam, hogy esetleg a cukra is leeshet a bbáknak, és ez is okozhatja, de a mi kislányunk reggelente mosolyogva ébred, nem reggeliért sírva.
2014. júl. 21. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdemes a háziorvosnál szólni, hallgassa meg a szívét!

Nálunk egyszer jelzett, vittem is a dokihoz, mondta ha meg egy lesz, kivizsgálásra küldi. ( szív, hasi, koponya ultrahang, stb.)

2014. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
A pityegésnél fő szempont, hogy a villanyt felkapcsoljuk, és megszemléljük a gyermeket. Lélegzik-e rendesen, milyen a bőrszíne, rózsaszín-e? Ha minden jónak tűnik, akkor hamis a riasztás. Ez mindig benne van a pakliban, ha egy gépre bízzuk gyermekünk őrzését. De ha szükségesnek tartod, konzultálj a gyermekorvossal, hogy ő mit javasol.
2014. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Védőnőnk nem javasolta ezt a márkát.... Emiatt...

De a fokozatot érdemes állítani. Sokat számít, h Milyen kornyezetben használjátok. Nálunk ebben is segít a védőnő.

2014. júl. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BabySense5-ot probaljatok ki, az orvostechnikai muszer. Soha nem volt teces riasstasunk.
2014. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó, de pont ez az, h szerintem nàlunk nem volt téves.
2014. júl. 22. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ezt a típust ismerem, de ha változtatsz az érzékenységen akkor is jelez? Hálózatról, vagy elemről működik, mert ha elemről, lehet, hogy csak elkezdett merülni, a baby controll bc 230-nál is van olyan.
2014. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj rajta állítani, akár úgy, hogy felhívod őket, segítenek telefonon keresztül.
2014. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jelzi, ha elemet kell cserélni, volt màr olyan, ezek a csippanàsok ehyértelműen nem aut jelezték. Most azon a fokpzaton van, ami 20 mp utàn jelez, ha lejjebb àllítanàm , akkor hamarabb jelezne. Bàr ennek a 20 mp-nek azért utàna nèzek.
2014. júl. 22. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!