Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5. Hónapos éjjel sokat felkel...

5. Hónapos éjjel sokat felkel hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
9.-én volt 5. Hónapos a kislanyom. Van egy szép rendszerünk. A kislányom fürdés után eszik majd alszik. Ez ilyen fél 9-9kor. 12ig vagy hajnali egy fele ébred először, de kise nyitja a szemét, semmi mást nem fogad el csak cicit. Ez a cicizés van mikor 10, - 5, de előfordul, hogy egy perces. Van, h óránként ismétlődik, de van mikor többször (1 órában 2-3x). Majd reggel pontosan! Egy perccel később/előbb se, mindig 9-kor kell. Engem nagyon zavar most már és jó lenne, ha tudna valaki hasznos tanácsot adni.

2014. aug. 11. 03:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós (szintén szopizik) és mostanában ő is sokszor ébred. Valószínű szomjasak,azért ébrednek sokszor. Mondjuk én is megiszom vagy egy liter vizet csak éjjel...
2014. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most meg fognak kövezni, de leszoktatni az éjjeli cicizésről csak úgy tudod, ha egyszerűen nem adsz neki. Adhatsz helyette vizet, ha szomjas. Az én 5 hósom 1x iszik éjjel ebben a melegben.
2014. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem fogadja el a vizet este..semmit.
2014. aug. 11. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld csökkenteni a cicizések számát, ha egy percig szopizik egy órában többször, valószínű nem is kifejezetten szomjas, csak anyára vágyik. Ezt neked kell megpróbálni irányítani, nem azonnal ciciztetni, ha felkel, hanem húzni az időt simizni, stb.
2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.vgy hogy iszik vizet vagy hogy nem csak bbusgatni kell.meleg, fogzás, anyahiány.ha szomjas eti fördés lőtt ciciztesd/itasd hátha nem lesz szomjas
2014. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!