Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól aludhat sötétben a baba?

Mikortól aludhat sötétben a baba?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták, hogy mindig kell égnie éjszaka is minimum egy kis lámpának, hogy ne legyen teljesen sötét, viszont azt olvastam, hogy ahhoz, hogy a baba megszokja az éjszakát és nappalt, az a jó, ha este sötétben alszik el. Nálatok hogy volt?

2014. aug. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Első naptól sötétben aludt. NÁlunk a kórházban is sötét volt, akkor volt kisfény, ha felébredt valamelyik baba, és szoptatott valamelyikünk. Nem is hallottam róla, hogy fényben kellene altatni. Ez szerintem csak összezavarja a babát.
2014. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én eleve a lámpázást nem értem, hiszen az anyamáhben is sötétben volt, nem zavarnám vele, elég neki a nappali fény.

de a kórházban a szobatárs mindig lámpázott, úgy zavart.

2014. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk 2 napig égett kis fény, nem azért mert mondták hanem azért mert első baba volt és nagyon sűrűn ránéztem és nem akartam mindig villanyt kapcsolni, de utána meg nem akartam h megszokja a fényt így lekapcsoltuk neki!
2014. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első naptól sötétben alszik egyedül a saját szobájában.

én nem hallottam erről h. kéne fényt csinálni éjjelre...

2014. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!