Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 honapos kisfiam ejjelente...

Juland kérdése:

5 honapos kisfiam ejjelente max.9 orat alszik es nappal 3-4 alkalommal kb.40 percet. Valaki hasonloan? Nagyon kimerit a helyzet. Esetleg valahogy lehetne valtoztatni?

Figyelt kérdés
Szinte minden reggel mar 6kor ebren van, este 9 korul alszik el es hajnalban 1x kelunk.

2014. szept. 14. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan örülnének a Te helyzetednek. Van akinek éjszaka még jóval több mint egy éves koráig 3-4 alkalommal fent van a picije enni. És ez csak rosszabb lesz, ha jön majd a fogacskája. De nem akarlak elszzomorítani. Az én pici lányom 6 hós, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig általában, napközben általában kétszer egy órát.
2014. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Uh, bár ilyen szerencsés lettem volna bármelyik gyerekkel is! :)
2014. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos fiam totál ugynennyit alszik és ezért összetesszük a két kezünket! Annyi, hogy ő este később alszik el, tehát reggel kicsit később is kell. De ez így tökéletes! Miért kevés neked? Nem rosszból kérdezem.
2014. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
azt hittem, félreolvastam. Örülj neki, hogy ennyit alszik! :)
2014. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen oké, vannak gyerekek, akiknek kevesebb az alvásigénye.

Kisfiam anno nagykönyv szerint aludt, a lányom viszont 5 hónapos korától 2x aludt napközben, 10 hónapos kora óta pedig napközben 1x, ebéd után.

Miért merít ki a helyzet? Este neked kevés a 9 óra? Vagy mi a baj?

2014. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5 hónaposan fél 9 körül aludt el, és 5kor kelt, napközben pedig max. 1,5 órát aludt összesen ;) És ez is tök normális!

Mikor kúszni kezdett, akkor már jobban lefáradt, nappal valamivel többet aludt, de éjjel nem.

Az 5 hónapos kor már réges-rég nem az eszik-alszik időszak ;)

2014. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha gondolod hozd korábbra az esi lefektetetést.

ha több alvásra lenne igénye,nem fog felébredn korábban,csak megint 6-kor. ha viszont elég neki úgy ahogy van, akkor annyival hamarabb fog ébredni, amennyivel hamarabb lefektetted.


az én babám éjszaka 7 óránál nem alszik többet napközben meg egyszer huztomban 3 órát a du-i alvásai csak negyedórás elpilledések mert nem otthon vagyunk, nincs csend és nyugalom

2014. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt most dicsekvesnek irtad ki? :-)Az enyémek ilyenkor még javában 3óránként keltettek!!
2014. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hencsi55 válasza:
Örülj neki!Az én 7hónapos kisfiam éjszaka max. 3órát alszik, reggel 6kor kel, napközben 2x 1,5; 2 órát alszik.
2014. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy alussza a 9 órát? Felébred közben?
2014. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!