Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki éjjel együtt alszik a...

Aki éjjel együtt alszik a babájával, annak a nappali alvás hogy alakul? Jól alszik a pici egyedül az ágyban? Vagy hordozókendőben, más módon?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 15:06
 1/4 Julie S ***** válasza:
Nem alszik nappal sem egyedul. Vagy fekszem/alszom en is vele az agyban, vagy utkozben rajtam alszik kendoben/ssc-ben. Nemsokara 1 eves lesz, masfel-ket oranal tobbet nem nagyon alszik mar napkozben. Picikent meg aludt egyedul, de kb 8 hos kora ota nelkulem nem hajlando. Es apa sem jo az alvashoz.
2014. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nappal 3x alszik 20-30 percet. Ebből az egyik alvás séta közben, a babakocsiban történik. A többi alvás az ágyában, szopi után elszenderedik, berakom. Éjjel viszont csak velünk hajlandó aludni.
2014. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiságyban , de többnyire rövid ideig. Ha hosszabb ideig alszik ,akkor csak abban az esetben ha én is melletts vagyok.
2014. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jól alszik nappal is az ágyban, nincs gond abból, hogy nem fekszem mellette.
2014. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!