Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 és fél hónapos kislányom...

8 és fél hónapos kislányom olyan nyugtalanul alszik, és szerintem keveset! Látom a kis szemein is, hogy nem alussza ki magát! Éjszaka is sokszor van fent! Mitöl lehet ez? Hogy tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Azt is észrevettem már nála,hogy mikor alszik,olykor meg megretten,összerezdül,mintha megijedne valamitöl!Valami tanács,mert sose piheni ki magát,és nappal is sokszor olyan nehéz vele!
2014. szept. 25. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés lehet az ok. Sok mindent nem tudsz tenni, idővel elmúlik. Kitartás!
2014. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áttérzem a helyzetedet kedves kérdező én is hasonló cipőben járok!Az én kislányom most lesz 9 hónapos és eddíg kb.1 hónapunk volt mikor rendesen aludt éjszaka!Szenvedünk a fogával,de még egy sem bújt elő.Még 2x-3x alszik egy nap de 20 perc után mindíg megébred akármilyen fáradt is!Délben mellé fekszem így alszik kb.2 órát!Éjjel is sokat kel úgy viselkedik mint a te babád!Egy kis ringatással visszaaltatom,de ha nem megy magamra veszem (a mellkasomra),így alszunk!Nagyon fárasztó már de kitartás a remény hal meg utoljára (bár már haldoklik),hogy jobb lesz egyszer.Az a lényeg,hogy egészségesek!
2014. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!