Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Álomvirág légzésfigyelővel...

Álomvirág légzésfigyelővel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Kinek, hogy vált be? Egész területét figyeli és érzékeli a kiságynak biztosan? Mennyi idő alatt merül le kb. és kórházakban használnak ilyet esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel ezeket a kérdéseket, de gondolom igen. Neharagudjatok amúgy előre kedves válaszolók a sok kérdésért, de persze még reklamáció előtt nem vagytok kötelesek válaszolni. Szóval ezeket mind nagyon szeretném tudni mielőtt megvenném, mert kipróbáltam ajánlás után és észrevettem, hogy kb. csak 10 mp után kezd jelezni, ha kiveszem a gyereket. Az nem túl sok idő? Nálatok, hogyan működik, működött akinek már volt vagy van? Nagyon szépen kérlek titeket adjatok infókat de, mint mondtam nem erőszak választ adni. Előre is köszi.

2014. nov. 6. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon bevált, a babám születésétől kezdve több mint 1 éves koráig használtuk, mindössze egyszer cseréltünk benne elemet, pedig minden nap használtuk rendszeresen, nappali alvásnál és éjszaka is.

A kiságy egész területét érzékelte, sosem volt téves riasztásunk, csak 1 éves kora után kezdett be-beriasztani, mert akkor már sokat mocorgott alvás közben és sokszor egészen a kiságy széléhez, rácsa ihoz kucorodott.

15 másodperc után figyelmeztető jelzést ad, majd további 5 másodperc múlva riaszt. Ez mindegyik légzésfigyelőnél így van, és abszolut nem sok idő.

Nagyon jó termék, második babánál is ezt fogjuk használni, én csak ajánlani tudom.

2014. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!