Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 Hónapos,23 előtt nem alszik...

3 Hónapos,23 előtt nem alszik el, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Kisfiam aranyos napkozben, ha egyszer elalszik tart reggelig, de az altatas remalom. 7-8 Között fürdetünk minden nap, utána kis játék, alvas. Ebbol az alvasbol fel ora utan mindig kel, szopizik es utana olyan eber, h 11 ig nem almos. Ha el akarjuk altatni uvolt, de ugy, h a fal bereped. (Tehat a hagyjuk sirni modszert felejtsuk el, nem alszik bele) tegnap (vagyis ma) fel 1kor aludt el, ferjem kel 6kor a munka miatt, en is kelek vele es egymasra sincs idonk ugy ajulunk be idegesen az agyba este. Mit tegyek?? :(

2014. nov. 18. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt már próbáltátok, hogy fürdés után már nincs játék, hisz azzal újra felpörgeted? Fürdés, vacsi és alvás.
2014. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy csak kihagytad, de azt írod fürdés, kis játék, alvás - hol a vacsi?? N csoda hogy felébred ha evés nélkül fekszik le...
2014. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szokd meg. Enyém is ilyen, semmi sem segít. :-S. Már lassan 5 hónapos.Akkor kezdtem összeszedettebb lenni, mikor el kezdtem napközben aludni vele.
2014. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be, hogy később, 9 körül fürdettük, amíg ilyen pici volt. Utána már szerintem se legyen játék, inkább fürdés előtt játsszon többet!
2014. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is az jött be, hogy később raktuk le aludni, aztán egy idő után ahogy többet aludt egyben, akkor már 8-kor raktuk le aludni. De nálunk sem volt alvás előtt játék, csak a fürdés közben, utána öltözés nyugiban, és a sötét szobában megszoptattam, általában el is aludt a végére, ha nem akkor egy picit ringattam és utána tettem le. Kitartást!
2014. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, most már kétszer úgy tettük le, hogy fürdés sem pancsolós, csak halvány fénynél fürdik, utána halkan énekelgetek, szopizik még kicsit és úgy be az ágyba. Első este tök jól bejött, tegnap megint 9-11ig bent énekelgettünk és próbáltuk altatni, remélem ha kitartóak vagyunk beválik a "szertartás" :). Egyébként az egyik válaszolónak,aki az evést kérdezte: nálunk fürdés előtt van evés.. de most úgy csináltam h egyik cici előtte, egyik utána, így utána is jobban be tud lazulni kicsit.
2014. nov. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!