Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki együtt alszik a babájával...

Aki együtt alszik a babájával nem fél hogy valami baleset történik? (Ráfekszik a babára vagy valamelyik testrészére, stb. )

Figyelt kérdés
Nekem külön ágyban alszik a kisfiam, nyugodt, jó alvó, hosszú távon ezen nem is szeretnék változtatni, de múlt éjjel nyűgös volt, odavettem magam mellé, biztos lesz még ilyen. Egész éjjel egy szemhunyást sem aludtam, rettegtem, hogy ráfekszem, vagy legurul, vagy valami baj történik. Hogy csináljátok?
2014. dec. 8. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk babaöböl van az ágy mellett ilyen célra, ill. én fekszem az ő ágya mellé, ha kell. Én is félek, mert forgolódós alvó, leesne az ágyunkról. Ráfekvéstől nem félek :) senkinek nem esne jól, hamar kiderülne :)
2014. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Legurulni nem tud , mert jettőnk között alszik. Soha nem feküdtünk rá. Előfordul , hogy forgolódik , lábai fenn , vagy keresztben , de arra mindig felébredek és irányba teszem.:) Ő nyugodtabban alszik velünk.Szüksége van a közelségre.
2014. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem felek h.rafekszem vhogy erzekelm almomban is hol van...bar volt h.leesett de nagyon alacsony az agyunk semmi baja nem lett.
2014. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiunk is közöttünk aludt kb. 3 hós korától 1 éves koráig. Sosem féltem, hogy ráfekszem, valahogy érzékeli az ember, hogy ott a baba. Nyugodtan aludtunk mind 3.-an.
2014. dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 gyerek, még a két kicsivel még mindig együtt alszom (2 és 4 éves), nem féltem sose.

Legurulástól nem, mert bent alszanak fal mellett.

Ráfekvéstől se, volt, hogy eszembe jutott, de nem félelem szinten, hanem csak úgy.

Tök jókat alszom a mai napig, nem zavarnak.

Már az lenne a fura, ha egyedül kéne aludnom.

2015. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!