Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másfél évesen még mindig...

Másfél évesen még mindig ébred éjjel-normális ez?

Figyelt kérdés
tudom,hogy vannak 2hónapos babák,akik már átalusszák az éjszakát-nekünk ez még nem jött össze.piciként is kelt 2szer.már rég nem szopik éjjel,egy hónapja már este sem.túl vagyunk a beköltözésen,hónapok óta külön szoba van,volt 2jó éjszakánk,de még most is ébred legalább egyszer.cumi nincs,elég egy simi,vagy viz,de attól félek,a viz is rutinszerű lesz.várjak,kialakul,vagy hagyjam sirni?-aminek nem vagyok a hive..mi a tapasztalat a nagyobb,ébredő babáknál?
2015. jan. 5. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém is ébred, sztem rosszat álmodik. Semmiképp ne hagyd sírni szegényt.
2015. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális. 3 évesem is még sokszor megébred éjjel, bár már közel nem annyit, mint egy éve. Ő 2 éves korában volt a legrosszabb alvó, aztán fokozatosan javult, most meg az oviban meg lefárasztják annyira, hogy jobban alszik.
2015. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam áprilisban 2,5 éves lesz, de még tán egy éjszakát se aludt át. Én is rohadtul várom, hogy bírjak már egy jót aludni, kipróbáltam már mindent, de nem tudok tenni ellene.. Majd az idő megoldja, remélem..

Mást nem nagyon tehetsz, mint visszaaltatod. Az meg, hogy meg kell tanítani a gyereket aludni, hát lehet egyes gyerekeknél működik, de vannak ilyenek is, mint az tiéd, meg az enyém, akiknél nem használ semmi.

2015. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2,5 évesem még mindig ébred éjszakánként. Egy kezemen meg bírnám számolni hányszor aludta át az éjszakát
2015. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,akkkor nem vagyok egyedül.remélem javul a helyzet-és ki kell csak várni
2015. jan. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!