Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek csak másfél éves,18...

Akinek csak másfél éves,18 hónapos korban aludta át az éjszakát huzamosabb ideig már, ott Szerintetek mi lehetett az ok, hogy előtte még nem?

Figyelt kérdés

Bocsánat az összetett mondatért.

Remélem értitek. :)

Köszönöm



2015. márc. 8. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát, másfél év környékén, nem pont akkor.

És persze, akinek a babája. Csak a baba szó lemaradt.

2015. márc. 8. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi lehetett az oka. Utólag sem jöttem rá. Mindig volt valami, amivel magyaráztam: foga jött, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, de alapvetően szerintem egyszerűen ilyen fajta. Két éves múlt, most már éjjel alszik. Nappal viszont nem.
2015. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen hamar írtál. Nálatok mennyire aludt rosszabbul?
2015. márc. 8. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont 24 hósan kezdte átaludni, miután az új lakásba költöztünk.

Nem tudom, hogy ez volt e az ok,vagy csak fejlődött ennyit,mindenesetre elötte éjjel 1-2 alkalommal ébredt, és tápszert kért. Anélkül nem aludt vissza.

Utána erről leszokott, de most a héten,hogy beteg volt és nem sokat evett, éjjel (hajnal 3 körül) megint ébred, és kéri a tápit.

Remélem nem marad így.

27 hós kisfiú anyukája

2015. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor minden babadolgon (fogzás, mozgás, szep.szorongás) túl volt, kapott egy leesésgátlós ágyat, onnan rengeteget javult. Előtte nem álltunk a lábunkon a fáradtságtól.
2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25 hós, 2 hete alussza át az éjszakát, de ma pont be kellett menni hozzá nemrég... az utolsó 2 fogacska jön, már a végefelé tartunk, most fog áttörni. Nálunk a hasfájás, fogzás okozta... 1-1 jobb éjszakánk volt közben is, amikor épp nem volt úton egy sem, de nálunk minden fogacskával hónapokig tartó szenvedés volt, így 1-2 hétnél nem volt több szünet, eléggé elhúzódott. A hasa is fájt előtte, és fogzás alatt is sokszor.

Az éjszakák elég durvák voltak sokszor, hát, mondhatnám nem sokat aludtam az elmúlt 2 évben.

2015. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!