Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan aki nem használ...

Van olyan aki nem használ vagy használt légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
És nem bánta meg,hogy így döntött?

2015. ápr. 14. 22:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
21%
Én nem használtam, szerintem értelmetlen marketing az egész. Persze ha lett volna problémánk a légzéssel, vagy koraszülött, akkor lehet, hogy meggondoltam volna.
2015. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
16%
Nekünk sem volt,és nem is akartunk. Azelőtt sem létezett légzésfigyelőt, de soha nem hallottam olyan babáról, aki bölcsőhalálban halt volna meg. Legfeljebb a hírekben.
2015. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, de tudnak dühíteni az olyan válaszok, h minek az,régen se volt, mégis élünk . Meg, h nem volt baj vele, meg figyeljük mi, stb. Áááááá


Nem igaz, h ma még mindig ott tartunk, h magyarázni kell, h a bölcsőhalál egészséges babáknál (is) megtörténhet! A baba egyszerűen elfelejt levegőt venni. Nekem van az ismerettségi körömben olyan család, ahol 9hónaposan történt meg a baj, és nem mivel akkoriban még nem létezett légzésfigyelő, így ma egyel kevesebb gyerekük van sajnos. 3fiunk van, a legkisebbnél 4hónap alatt még 1x se riasztott . Az elsőnél kb 3x, de tévesen, mert csak lecsúszott az érzékelőről. A másodiknál viszont többször is, rendszeresen beriasztott, nem tévesen! 1X olyan szinten volt a kicsi, h hiába ráztam meg, újra beriasztott rá, csak utána kezdett lélegezni. Bele se merek gondolni, h mi lett volna ha nincs ez a ketyere…!


Ez egy nagyon hasznos dolog, és inkább riasszon 100x tévesen, mint ne legyen!

2015. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Sötétség. Azért mert ez nem volt hír akkoriban. Én 2 gyerekről is tudok aki bölcső halált hal, pedig normál súllyal egészségesen született.
2015. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van a baráti körben olyan velem egyidős, akinek a testvére bölcsőhalálban halt meg. (fiatalabb testvére). 33 vagyok.
2015. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésedre válaszolva: nem volt légzésfigyelőnk és nem bántuk meg.
2015. ápr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk sem volt egyiknél sem. Én/mi csak akkor vettünk volna ha koraszülött vagy eleve valamilyen problémája lett volna.

Babaőrt viszont kölcsönbe kaptunk, de végül azt sem használtuk, pedig a másik szobában volt/van a pici.

2015. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
49%

Egyik gyereknél sem vol. Nem bántam meg :)


3 gyerekes

2015. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

3as vagyok


Nem baj Drágáim, lehet lepontozni! Mindenkinek szíve joga, h hasznája e vagy sem. Én nem elítélem azokat, akiknek nincs, csak egyszerűen nem értem miért adják meg az esélyt a halálnak. Mert ezt se látni, se érezni nem lehet, hisz nem figyelhetjük mindig minden alvással töltött percét. Lehetetlen.


Az az egy biztos, h ha nekünk nem lett volna, ma nagy valószínűséggel egyel kevesebb gyerekünk lenne. Na azt soha nem bocsájtottam volna meg magamnak. Pedig a 3ból ő a legéletre valóbb, a legszívósabb, teljesen egészségesen, normál súllyal, a kiírt napon született! És mégis…


És csak úgy mellékesen egy kérdés:

Akinek nem volt, és meghalt a babája, szerintetek utólag is úgy gondolja, h értelmetlen és pénzkidobás lett volna venni?


(Használtan is lehet már venni jóáron angelcaret, az megéri az árát.)

2015. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Nem hiszem hogy fog olyan ide írni, aki megbánta, mert meghalt a gyereke. Pedig sajnos van ilyen. Itt is volt egy hölgy, akinek bölcsőhalálban meghalt a babája, aztán elhagyta a férje, végül öngyilkos lett. Na, ő nem fog már ide írni.
2015. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!