Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sérül emiatt a babám?

Sérül emiatt a babám?

Figyelt kérdés

Kb egy hete csináljuk ezt:

Olyan kilenc körül fürdés

tejpép

szopi

Aztán leteszem szundizni, de már szopi közben bekómázik.

Viszont amint leteszem a kiságyba, rögtön felébred, egy picit sír(max egy perc) aztán emelgeti a fejét, nyöszörög, végül elalszik.

Viszont, ha meglát valakit patáliát rendez.

Öt hónapos.

A kérdésem az, hogy ez árt a picinek?


2015. ápr. 20. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy meglát valakit? Gondolom, nem jöttök-mentek a kiságya mellett, ha már egyszer letetted aludni. Ha szinte azonnal rövid nyöszörgés után elalszik, az az ideális. Persze, sírni nem hagynám, egyik gyermekemet sem hagytam. De egy egyperces nyöszörgés nem az a kategória.
2015. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát emi
2015. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi. Tehát emiatt nem sérül a babád.
2015. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, lényegi infókat hagytam le...

5 hónapos.

Persze, nem akkor kezdek pakolni, mikor felébred, de volt rá példa, hogy a férjemnek akkor kellett vécézni, illetve a kiságyba szoktatásnál ha még fent volt a nővére, és meglátta, balhézni kezdett. Azért is fektetem tíz óra körül.

Csak azért kérdezem, mert ugye az elején picit sír, aztán inkább nyöszörög, meg "hőzik, nézelődik, rágcsálja az öklét.

Viszont én ezt tisztes távolságból szemlélem, mert ha meglát, bepöccen.

2015. ápr. 20. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy szobában alszotok?Vagy a 2 gyerek van együtt?

Az esti fektetés után már nyuginak kell lenni.Nagytesó ne kiabáljon stb....

2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem szivesebben elaludna testkozelben es jobban kotodne de en ennek a nevelesnek a hiva vagyok. Minden baba az anyukaja kozeleben szeretne elaludni es aludni ez nem ketseg! Ezt a szulo vagy engedi vagy nem mert termeszetesen megszokja mert ez bizronsagos neki. A tobbit a szulok merlegeljek mit adnak meg neki ebbol es majd kesobb nagyobb korukban ok is valoszinu azt adjak vissza.
2015. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elozo kommentelo vok. Erre gondoltam h.ertsd:


[link]

2015. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Velünk van egy szobában.

Azért is fekszik később, mint a nagy. Így a kiabálás már nem zavarja. :)

2015. ápr. 21. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!